Urządzanie wnętrz z domowanie.pl

Urządzanie wnętrz z domowanie.pl
Nasze „cztery kąty” w pełni urządzone, choć wiadomo - już bym coś zmieniła. Marzy mi się takie prawdziwe biuro, w który było by miejsce dla mnie i męża. W głowie mam już plan z biurkiem na środku pokoju i dwoma fotelami – zobaczymy, może kiedyś. Mam też już małą ochotę, aby w sypialni stanęło nowe łóżko, ale z tym jeszcze chwilę poczekamy. Być może los poniesie nas w zupełnie inne miejsce. Kto wie .. :D.

W dzisiejszym poście przedstawię stronę gdzie ostatnio zamówiłam szafkę, która świetnie sprawdzi się w naszej garderobie.


Moje zamówienie z domowanie.pl

Kiedy urządzaliśmy nasze wnętrza, sporo rzeczy zamówiliśmy przez Internet. Najważniejsze to wszystko dobrze wymierzyć, sprawdzić czy ostatecznie będzie pasowało i gotowe. Z zamawianiem szafek to prawie jak z zamawianiem ubrań przez Internet - żeby nie być zawiedzionym najlepiej dwa razy wszystko sprawdzić. Zanim wspomnę o swojej szafce, na początek przedstawię stronę domowanie.pl. 

Moje zamówienie z domowanie.pl

Kilka słów o domowanie.pl

Domowanie to sklep internetowy z meblami Polskich producentów. To produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Firma ma już kilkanaście lat doświadczenia, co świadczy o ich wiarygodności. Sklep łączy nowoczesność z doświadczeniem, a ich zadaniem jest sprostanie Twoim wymaganiom. W ofercie można znaleźć meble pokojowe w tym biurka, łóżka, komody, witryny, krzesła czy stoły, czyli tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz w swoim domu. Jeśli szukasz mebli, ale nie jesteś zdecydowana/y na konkretny model to domowanie.pl oferuje możliwość doradztwa. Na ich stronie znajdziesz meble takich producentów jak: Meble Wójcik, Puszman czy Lenart. 


Szafka nocna Dentro DT-03L Lenart Kolekcja Dentro

Jak napisałam wcześniej w naszej garderobie brakowało szafki, a w zasadzie szuflady na kilka drobiazgów. Z racji, że mamy bardzo małą garderobę to zależało mi na czymś niewielkim, ale za to funkcjonalnym. Wpadałam na pomysł, że mogłaby się tam sprawdzić szafka nocna, tym sposobem zamówiłam model Dentro DT-03L Lenart. Szafka przyszła do nas w kartonie, w której oczywiście oprócz części znalazła się instrukcja. Na szczęście nie była trudna do skręcenia (choć może mamy już wprawę) i złożyliśmy ją z mężem dość szybko. Szafka jest bardzo charakterystyczna, a to dlatego, że posiada modne połączenie matowej bieli z dębem. Nie zabrakło tu stylowego uchwytu w kolorze srebrnym. Dostępna jest w wersji prawo i lewostronnej. Wyróżnia ją też bezpieczny, obniżony blat, co chroni położone w nim rzeczy. Jej atutem jest również duża pojemność – zmieści w sobie sporo drobiazgów. 

Moje zamówienie z domowanie.pl
Moje zamówienie z domowanie.pl
Moje zamówienie z domowanie.pl

Szafka nocna Dentro DT-03L Lenart jest wysokiej jakości i przede wszystkim pięknie się prezentuje. Spokojnie mogłabym położyć ją obok swojego łóżka. 

Jeśli szukasz stylowych mebli w rozsądnej cenie to polecam stronę domowanie.pl. Jestem pewna, że te meble się u Ciebie sprawdzą! A może już znasz tą stronę? 

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde