Mapa Gwiazd - zatrzymaj układ gwiazd z danego dnia i miejsca – Positive Prints

Nietypowy pomysł na prezent
Wystrojem wnętrz w naszym domu zajmuję się ja, oczywiście wszystko wcześniej ustalam z mężem żeby nie było zdziwienia, ale takie drobne rzeczy jak dodatki na ścianę czy kwiaty wybieram już całkiem sama. Lubię kombinować z dekoracjami, jednak nie lubię gdy wszystkiego jest za dużo. Zdecydowanie jestem minimalistką, im mniej rzeczy tym lepiej i to się chyba nie zmieni.  

W dzisiejszym poście chcę zaprezentować obraz, który ostatnio stanął w naszym korytarzu. Jest wyjątkowy, a dlaczego o tym poniżej.


Mapa gwiazd na płótnie

Uwielbiam nietuzinkowe dekoracje, a do takich należy  Mapa Gwiazd, która dostępna jest na stronie positiveprints.com. Co ją wyróżnia na tle innych obrazów? Mapa gwiazd ma za zadanie pokazać Ci jak wyglądało niebo w danej chwili, np. podczas ślubu, urodzin i innych ważnych wydarzeń.

 

Nietypowy pomysł na prezent
Nietypowy pomysł na prezent
Nietypowy pomysł na prezent

Na mapie gwiazd możesz zobaczyć niebo podczas najbardziej pamiętnych wieczorów w życiu. Zatrzymaj układ gwiazd z danego dnia i miejsca. To oryginalny prezent na urodziny, z okazji ślubu czy innych szczególnych wydarzeń. Na mapie tej mogą znaleźć się: KONSTELACJE, NAZWY PLANET, NAZWY KONSTELACJI, EKLIPTYKA, DROGA MLECZNA, SIATKA jak i PLANETY. Ponadto możesz umieścić na niej: miejsce, datę, godzinę, tytuł, podtytuł oraz współrzędne geograficzne, tak naprawdę od Ciebie zależy co się a niej znajdzie. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru kształtu mapy (koło, serce), formatu oraz wersji: może to być drukowany plakat, wersja cyfrowa, wydruk na płótnie lub plakat w ramce. Ja postawiłam na wydruk na płótnie w formacie: 30x30, dzięki czemu bez większych problemów mogłam postawić obraz na korytarzu na szafce, gdzie idealnie wkomponował się w wystrój. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że możesz ustawić datę ważnego wydarzenia w życiu i sprawdzić jak wyglądało wówczas niebo. Czyż to nie świetny i nietypowy pomysł na prezent?

Mapę gwiazd tworzy się bezpośrednio na stronie Positive Prints. Jest to bardzo proste i co ważne obraz wysyłany jest praktycznie z dnia na dzień. Przyznam, że byłam bardzo zaskoczona gdy pojawił się u mnie już po dwóch dniach od zamówienia.

…ale Positive Prints to nie tylko mapa gwiazd! Zacznijmy od nowa.

 

Kilka słów o Positive Prints

Positive Prints tworzy Marta i Rafał, którzy realizują oryginalne projekty obrazów dostosowane do klienta. To Ty decydujesz co ma się na nim znaleźć, więc jesteś tak naprawdę jego autorem. Oferta Positive Prints to niesamowite egzemplarze złotych map, które tworzone są na podstawie  aktualnych i dokładnych danych GIS. Są to nietuzinkowe modele, idealnie sprawdzające się na prezent dla, przykładowo miłośnika podróży. Jest tutaj coś dla świeżo upieczonych rodziców, czyli plakat z narodzin dziecka w skali 1:1, który ukazuje rzeczywistą wielkość noworodka oraz metryczkę z imieniem, datą urodzenia, wzrostem i wagą dziecka. Positive Prints to również piękna personalizowana mapa konturowa czy plakat z fazami księżyca. Spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie, coś co cudownie wypełni domowe wnętrze, wprowadzając odrobinę ciepła. 
 
Nietypowy pomysł na prezent

Jeśli więc szukasz czegoś nietypowego do swojego mieszkania lub po prostu prezentu dla drugiej osoby, koniecznie przeglądnij ofertę Positive Prints (plakaty personalizowane). Ja jestem pozytywnie zaskoczona jakością obrazu i jego wykonaniem!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde