Mineralne cienie do powiek Earthnicity. Czy warto je kupić?

Czy warto kupić cienie mineralne?
„Minerałki” - może rzadko ostatnio o nich piszę, ale towarzyszą mi praktycznie codziennie. Zamiast tradycyjnego podkładu, często wybieram właśnie mineralny - jest dużo lżejszy i idealnie sprawdza się gdy zależy mi na delikatnym make-upie. Tym razem jednak nie o podkładzie, ale postanowiłam zaprezentować cienie mineralne marki Earthnicity. 

Kosmetyki mineralne Earthnicity

Z marką Earthnicity nie jest to moje pierwsze spotkanie. Znam ją już od ładnych paru lat. Właśnie tą markę jako pierwszą sprawdzałam jeśli chodzi o kosmetyki mineralne. Wcześniej nie miałam pojęcia, że są takie świetne produkty. Na samym początku testowałam zestaw startowy, który miał mnie zapoznać z tymi kosmetykami i mnie do nich przekonać. Udało się, bo "minerałków" Earthnicity używałam przez długi czas. Nie wiem dlaczego, ale później jakoś zeszły one u mnie na dalszy plan, a to błąd bo ich zalety można wymieniać i wymieniać!  
 

Zalety kosmetyków mineralnych Earthnicity

Skoro już wspomniałam o zaletach to nie mogłabym o nich pokrótce napisać, a w zasadzie o nich przypomnieć. Żaby nie przeciągać wypunktuję je poniżej. 

Zalety kosmetyków mineralnych:

  • Są lekkie i pozbawiane substancji drażniących;
  • Nie podrażniają skóry oraz nie wywołują alergii;
  • Są w 100% naturalne;
  • Nie obciążają skóry i nie zapychają jej;
  • Posiadają właściwości przeciwzapalne i anty-aging,
  • Pozostawiają skórę naturalną, wygładzoną, świeżą i zdrową;
  • Chronią skórę przed promieniowaniem UVB, UVA;
  • Ładnie kryją i są trwałe;
  • Są idealne dla osób uprawiających sport;
  • Mogą być stosowane przez osoby z trądzikiem i osoby po przebytym zabiegu operacji plastycznej.

To tylko część zalet kosmetyków mineralnych, ale myślę, że te które wymieniłam są najbardziej istotne. U mnie „minerałki” doskonale sprawdzają się latem oraz w sytuacjach gdy chcę by moja skóra odpoczęła od ciężkich kosmetyków kolorowych. Po cienie mineralne natomiast sięgam notorycznie, są świetną alternatywą dla tradycyjnych cieni. Mają bardzo dobrą pigmentację oraz są trwałe, o czym poniżej. 

Czy warto kupić cienie mineralne?
Czy warto kupić cienie mineralne?
Czy warto kupić cienie mineralne?

Mineralne cienie do powiek Earthnicity

Earthnicity oferuje nam aż 21 cieni do powiek. Są to delikatne odcienie oraz te bardziej imprezowe, rzucające się w oczy. Kolorki są niesamowicie intensywne i bardzo żywe. Sama ostatnio miałam przyjemność przetestować dwa z nich. Postawiłam na kolor HOT PINK oraz INDIGO GLAM. Stwierdziłam, że sprawdzą się idealnie w sezonie świątecznym i karnawałowym.

HOT PINK – to głęboki, ciepły odcień różu, który pięknie rozświetla powiekę i fajnie się mieni.

INDIGO GLAM – ciepły odcień fioletu, głęboki i wyrazisty. Idealny do wykonania mocnego makijażu oka.

Do zalet cieni mineralnych Earthnicity możemy zaliczyć wydajność. Możesz używać ich codziennie, a ich praktycznie nie ubywa. Kolejnym plusem jest efekt jaki uzyskuje się na powiecie. Cienie są mocno napigmentowane, a więc stworzenie nimi makijażu oka to łatwizna. Można je aplikować za pomocą pędzla, pacynki, a nawet palca. Warto jednak uważać, bo jak to produkty mineralne są w formie sypkiej, a więc podczas aplikacji mogą się osypywać na skórę. Najlepiej przed ich nałożeniem delikatnie otrzepać pędzel. Do atut tych produktów spokojnie zaliczę też trwałość, nie rolują się i pięknie prezentują się przez cały dzień. Ja jestem na tak, a Ty?

Jeśli szukasz lekkich kosmetyków kolorowych, którymi wykonasz codzienny makijaż, koniecznie wypróbuj „minerałki” Earthnicity. Gwarantuję, że Cię zachwycą.

Koniecznie napisz w komentarzu czy lubisz kosmetyki mineralne i czy znasz markę Earthnicity.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde