Kolorowa jesień z uroczymi skarpetkami Nanushki.com, czyli jak uprzyjemnić sobie ponure dni?

Sklep ze skarpetami Nanushki
Czy tylko ja jestem inna i z dniem pierwszego września nie zakładam na siebie grubego swetra, kurtki, botków i szalika? Powiedzcie, że i dla Was wrzesień to nie środek zimy! Szczerze, mam dość wysłuchiwania jaka to jestem „gorąca” albo tekstów „gdy Cię widzę to jest mi zimno…”, serio? Może niech każdy zajmie się sobą! Jeśli nie czuję potrzeby zakładania swetra to tylko i wyłącznie moja sprawa! Czy to tak trudno zrozumieć? Gdy słyszę takie wypowiedzi to na usta cisną mi się same brzydkie słowa, dlatego do wszystkich osób lubiących zwracać uwagę innym – to, że Tobie jest zimno, nie oznacza, że mi też! Uffff… mam nadzieję, że wybaczycie mi ten wstęp, ale musiałam się Wam trochę wyżalić. 


Skoro już o mrozach porównywalnych do Antarktydy mowa, to mam coś co ociepli wszystkich  zmarzluchów!

Jak uprzyjemnić sobie ponure, jesienne dni?

W kwestii wyjaśnienia: sama uwielbiam upały, ale nie panikuję też gdy nadchodzą te chłodniejsze dni. Wiadomo, gdy robi się faktycznie zimno, ponuro i jesiennie to staram się ten czas sobie uprzyjemnić. Ciepła herbatka, wieczór pod kocykiem, ulubione dresy, winko, świece to rzeczy, które notorycznie towarzyszą mi jesienią i zimą. Oczywiście nie mogę też zapomnieć o skarpetach, w końcu stopy najbardziej mi marzną. Sama jednak dopiero zaczynam przygotowywać się do tego okresu, przecież wrzesień na pewno jeszcze pokaże nam, że potrafi być ciepły, a do kalendarzowej jesieni pozostało jeszcze 2 tygodnie.
Sklep ze skarpetami Nanushki
Sklep ze skarpetami Nanushki
Sklep ze skarpetami Nanushki

Kolorowa jesień z uroczymi skarpetkami Nanushki.com

Jak już wspomniałam, do jesiennych dni i temperatur dopiero rozpoczęłam przygotowania, a zaczęłam je od podstaw, czyli wypełnienia swojej garderoby nowymi skarpetami. Z pomocą przyszedł mi sklep Nanushki.com.

Kilka słów o stronie Nanushki.com.

Nanushki.com, to strona internetowa, gdzie możemy znaleźć szeroki wybór skarpet. Od wizytowych męskich, po klasyczne modele, stopki dla Pań i Panów, oraz kolekcję dla dzieci. Są to produkty świetne jakościowo, wykonane z merceryzowanej bawełny, o przeróżnej kolorystyce i wzorach. Bo celem Nanushki, jest dbanie o to by nasze stopy miały świetne samopoczucie. W końcu kolorowe skarpetki to takie „must have”, które powinno znaleźć się w każdej szufladzie, nie tylko dzieci, ale również dorosłych.
Sklep ze skarpetami Nanushki

W Nanushki znajdziemy skarpety, które odmienią nasz dzień i poprawią samopoczucie. Kolorowe skarpety Nanushki mogą być również genialnym uzupełnieniem codziennej stylizacji jak i tej bardziej oficjalnej, a ze sklepem Nanushki to żaden problem, o czym przekonałam się sama.

Kilka dni temu zamówiłam dla siebie i dla męża skarpety. Dla siebie wybrałam dwie pary, a dla męża jedną - próbuję go przekonać do takich nowości i chyba powoli mi się to udaje. Ostatecznie wybrałam: dla siebie skarpety z potworkami Nanushki Dual S(h)ock oraz klasyczną wersję w kropki Nanushki Taipei, a dla męża wersję z Jungle Nanushki Gorill w kolorze zielono-szarym. W zasadzie każda para jest przeurocza. Sama będę nosić te skarpety z militarnymi botkami, a i świetnie sprawdzą się pod kocem przy winie i fajnym serialu. To takie rzeczy, które na pewno umilą mi zimne dni jesienią i zimą.
Sklep ze skarpetami Nanushki
Sklep ze skarpetami Nanushki

Cena kolorowych skarpet to 27 zł, nie ma na nią wpływu rozmiar, ani wzór. Fakt, faktem nie jest to najtaniej, ale kto by odmówił sobie takich uroczych umilaczy?

Napiszcie w komentarzach czy podobają Wam się takie „heheszkowe” skarpetki. Jeśli chodzi o mnie to bardzo się z nimi polubiłam i czuję, że tegorocznej jesieni będą mi często towarzyszyć.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde