Sukienka z nadrukiem i jeansowa kurtka – wiosenny ootd

Jeansowa kurta Bonprix
Ta stylizacja miała jeszcze trochę poczekać. Tak naprawdę kompletnie nie miałam zamiaru zamawiać ubrań, które dziś Wam zaprezentuję. Miało być zwiewnie, dziewczęco i lekko, idealnie na spacer przy brzegu plaży w otoczeniu cudownych gór. Niestety z powodu wirusa, plany odwołane, a mi pozostało zrobić zamówienie na stronie Bonprix, które miało mnie pocieszyć. Tym sposobem trafiła do mnie garderoba idealnie nadająca się do pracy, czy na spacer, na który w końcu kiedyś będziemy mogli się udać ☺. 

Mój wiosenny ootd

Pogoda chyba delikatnie robi nam na przekór. Podczas gdy na zewnątrz mamy piękne słońce, musimy siedzieć w domu. Choć nie ukrywam, że ja mam to szczęście i mam ogród, na którym mogę wypoczywać. Tak! To jest ta chwila kiedy doceniam mieszkanie na wsi...

Pogoda jest piękna, a więc pora na moje ulubione wiosenne stylizacje, czyli dziewczęce sukienki, lekkie obuwie i cienkie kurteczki.

Sukienka z nadrukiem i jeansowa kurtka

Moja stylizacja to połączenie prostej, czerwonej sukienki z nadrukiem zwierzęcego motywu z prześliczną jeansową kurteczką w jasnym odcieniu doskonale sprawdzającą się podczas chłodniejszych dni. Do tego dopasowałam proste, lekkie obuwie, czyli mokasyny w kolorze karmelowym ze strony kupbuty.com. I tutaj kolejny raz przekonuję się, że strona ta posiada szeroki wybór obuwia na każdą okazję, także jeśli szukacie butów na wiosnę w rozsądnej cenie koniecznie do nich zajrzyjcie. Całość uzupełniłam torebką i delikatną biżuterią.
Jeansowa kurtka Bonprix
Sukienka z nadrukiem
Jeansowa kurtka Bonprix
Sukienka z nadrukiem
Jeansowa kurtka Bonprix
Karmelowe mokasyny
Karmelowe mokasyny
Jeansowa kurtka Bonpirx
Sukienka z nadrukiem

Jestem bardzo ciekawa jak Wam się podoba moja stylizacja w której śmiało możemy pląsać po domu.

Sukienka – Bonprix
Kurtka – Bonprix
Buty – kupbuty.com

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde