Moja propozycja stylizacji na wigilijną kolację

Czerwony garnitur Bonprix
Czujecie już klimat świąt? Ja zdecydowanie tak, tym bardziej, że w naszym salonie stanęła już choinka, która ogromnie mnie cieszy. Szczerze, nie planowałam w tym roku świątecznych dekoracji, ale nie wytrzymałam.


Moja propozycja stylizacji na wigilijną kolację

Ze świętami kojarzą nam się przede wszystkim dwa kolory - zielony i czerwony. Ja nie zamierzam od nich odbiegać i moja pierwsza propozycja stylizacji na wigilijną kolację jest właśnie w kolorze czerwieni.

Czerwony to kolor, w którym czuję się bardziej pewna siebie, ten odcień działa na mnie pobudzająco, przez co mam znacznie więcej energii do działania. Ponadto jest to kolor, który znacząco wyróżnia się z tłumu, a więc jeśli chcemy być zauważeni postawmy właśnie na niego!

Czerwony kostium połączony z body i lakierowanymi botkami

Moja dzisiejsza stylizacja nie należy do wyszukanych, niemniej jednak ma w sobie coś co skupia na sobie uwagę. W tym roku stawiam na elegancję, czyli boski zestaw, w którego skład wchodzi czerwony żakiet biznesowy i spodnie biznesowe ze stretchem. Połączenie tych dwóch części garderoby ze sobą tworzy elegancki kostium, który zestawiony z czarnym body wygląda niezwykle stylowo. Ponadto do całości założyłam modne w tym sezonie lakierowane botki z delikatnym szpicem, na wysokim obcasie, od których ciężko oderwać wzrok. Wnętrze tych butów wyścielone zostało futerkiem przez co są wygodne i dobrze się noszą. Oczywiście nie zapomniałam o biżuterii, która odgrywa tu kluczową rolę. Do czerwonego idealnie wpasowały się złote „świecidełka”.

Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii, czy spodobała Wam się moja pierwsza propozycja stylizacji na wigilijną kolację. Piszcie w komentarzach.
Czerwony garnitur Bonprix
Garnitur Bonprix
Co ubrać na kolację wigilijną
...
Garnitur Bonprix
Garnitur Bonprix
Czerwony garnitur Bonprix
Co ubrać na kolację Wigilijną
 Żakiet – Bonprix
Spodnie – Bonprix
Body – New Yorker
Buty – kupbuty.com

Podobny wpis znajdziecie poniżej:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde