Fruity Jungle, owocowe kremy do rąk Farmapol

krem do rąk Farmapol
Moje dłonie przez cały rok borykają się z problemem suchej skóry, dlatego kremy do rąk kupuję bardzo często i zawsze mam jakiś w torebce. Wiadomo jesienią i zimą ta „dolegliwość” doskwiera mi dwa razy bardziej, jednak daję radę, tym bardziej, że z pomocą przychodzi mi marka Farmapol.

Fruity Jungle, owocowe kremy do rąk Farmapol


Smoczy owoc, liczi czy może owoc acai – który z tych trzech byście wybrali? Sama przyznam, że jeśli chodzi o smak tych owoców to raczej żaden z nich mi nie odpowiada, jednak zapach to już co innego!
krem do rąk Farmapol
krem do rąk Farmapol
krem do rąk Farmapol

Opakowane i konsystencja, owocowych kremów do rąk Fruity Jungle, Farmapol

Opakowanie kremów do rąk Fruity Jungle to tradycyjna, plastikowa tubka, o pojemności 75 g, zamykana na zatrzask. W przypadku tego typu kosmetyków to dla mnie jedna z wygodniejszych form, która ułatwia i przyspiesza aplikację. Co wyróżnia produkty Fruity Jungle, to bardzo kolorowa szata graficzna, na której znajdziemy owoce, logo i piękne tło. Całość jest różnobarwna, ale nie jest to przesadzone. Kolorki przyjemne dla oka, zwłaszcza podczas jesiennej aury.
Konsystencja lekka, kremowa, w różnych odcieniach: liczi ma kolor biały, jagody acai fioletowy, a smoczy owoc różowy. Produkty szybko wchłaniają się w skórę, świetnie rozprowadza się po skórze i nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach, a delikatny film ochronny.

Zapach i działanie, owocowych kremów do rąk Fruity Jungle, Farmapol

Każdy z kremów posiada niesamowicie owocowy zapach, który jest bardzo przyjemny dla nosa. Aromat jest słodki, soczysty, aż ma się ochotę na któryś z tych owoców. Jeśli chodzi o działanie, nie dają one mega, intensywnego nawilżania, jednak chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Krem należy aplikować na skórę po każdym wymyciu dłoni.
W kremach tych znajdziemy następujące składniki aktywne: glicerynę, witaminę E, olej słonecznikowy, ekstrakty ze smoczego owocu, liczi czy acai. Kremy do rąk Fruity Jungle nie zawierają parafiny, silikonów i parabenów.
krem do rąk Farmapol
Jak dla mnie kremy do rąk Fruity Jungle od Farmapol są warte uwagi. Spełniają swoją rolę i chronią nasza skórę przed wysuszeniem. Ponadto urocza szata graficzna, zapach jak i cena zachęcają do ich kupna. Za krem zapłacimy około 6 zł. 

Dajcie znać w komentarzach czy lubicie tak intensywnie pachnące kremy do rąk!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde