FotoKalendarze na rok 2020 od FotoBum.pl – prezent pod choinkę

W ostatnim poście wspominałam Wam, że ciężko jest mi poczuć świąteczny klimat, dlatego nieco sobie pomogę - w piątek zamierzamy z mężem kupić choinkę. Marzy mi się żywa, w doniczce połączona jedynie ze światełkami i odrobiną brokatu, ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Szczerze, już nie mogę się doczekać jak stanie w naszym salonie. Dzisiaj natomiast, żeby też nieco wprowadzić świątecznej magii, pokażę Wam nietuzinkowy pomysł na prezent pod choinkę.


FotoKalendarze na rok 2020 od FotoBum.pl – prezent pod choinkę

Jeśli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę mam dla Was niewielką podpowiedź, która sprawi, że Wasze prezenty nie będą oklepane. W końcu ile razy z rzędu można dostawać skarpetki czy portfel. Kalendarz z własnymi zdjęciami to dopiero może być coś! 

Wybór FotoKalendarza na stronie Fotobum.pl

Do wyboru mamy 3 rodzaje kalendarzy: ścienne, biurkowe i w postaci plakatów. Każdy z tych kalendarzy ma inny motyw.

FotoKalendarze ścienne

Kalendarze te zawierają 13 ulubionych zdjęć z naszego aparatu. Co miesiąc możemy przypominać sobie najlepsze chwile, które dodatkowo pięknie ozdobią mieszkanie. W kalendarzu wyszczególniono imieniny i najważniejsze święta. Tutaj do wyboru mamy 13 przepięknych motywów. Aktualna cena FotoKalendarza na ścianę to 29 zł, jest to niewiele, tym bardziej, że kalendarze te prezentują się naprawdę świetnie!

FotoKalendarze biurkowe

Kalendarz, który udekoruje nasze biurko w domu czy pracy. Zawiera 13 stron w formacie 23 x 14cm, dzięki czemu możemy postawić go w dowolnym miejscu i nie będzie nam przeszkadzał. Każda strona zawiera zdjęcie wybrane przez nas. Do wyboru mamy 2 motyw: kolorowy i klasyczny. Cena jaką musimy zapłacić za ten kalendarz to 19 zł.

FotoKalendarze plakatowe

Jednostronny kalendarz, którego zadaniem jest skrótowy podgląd całego roku, gdzie znajdziemy swoje ulubione zdjęcie. Jego format to A3, a więc jest przejrzysty i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Kalendarz dostępny w 10 motywach, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jego aktualna cena to 9 zł.

Nadrukowane zdjęcia na każdym z kalendarzy są wysokiej jakości, a więc po skończeniu roku nie wyrzucajmy ich! Wystarczy wyciąć zdjęcie i włożyć do ramki, gdzie będą równie pięknie się prezentowało.

Napiszcie w komentarzach czy podobają Wam się takie kalendarze!

Uwaga! Jeśli macie w planach zamówić zdjęcia, kalendarze, czy albumy na stronie FotoBum, służę uprzejmie kodem rabatowym. Z hasłem: zhawfd, 10% rabatu na zakupy.

Pamiętacie mój wpis z magnesami ze strony FotoBum? Jeśli nie, to zachęcam byście go sobie nadrobili.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde