Stylizacja na jesienne mroźne dni

Praktycznie przez cały październik towarzyszy nam piękna, słoneczna pogoda. Dla mnie taka jesień może potrwać przynajmniej do połowy grudnia. Później poproszę o odrobinę śniegu na święta i następnie wiosnę. Kto by tak nie chciał? Patrzmy jednak realnie, na pewno mroźne dni przyjdą i nie będą chciały szybko odpuścić. Tak więc przygotowałam się też na tą ewentualność i do mojej szafy trafił płaszcz, który ogrzeje mnie podczas tych chłodniejszych dni.

Stylizacja na jesienne mroźne dni


Moja dzisiejsza propozycja jest dość klasyczna, bo to połączenie jeansów z czarnym, prześwitującym golfikiem, botkami i długim płaszczem. Uwielbiam to zestawienie - jest eleganckie i wygodne. Płaszcz posiada przepiękny wzór w igiełki i pas, który podkreśla talię, natomiast militarne botki ze srebrnymi zdobieniami dodają całej stylizacji charakteru. Look uzupełniłam zegarkiem Cluse, kapeluszem oraz torebką w kolorze beżu, dzięki czemu całość nie wygląda nudnie.

Moja stylizacja pokazuje, że klasyczne ubrania zawsze się sprawdzą i co ważne, stworzą niby prosty, ale jakże efektowny look. Zostawiam Was ze zdjęciami i czekam na komentarze! Napiszcie jak Wam się podoba moja propozycja na jesienne, mroźne dni.
Płaszcz – Dresslily
Bluzka – Kate Kasin
Spodnie – Dresslily
Buty – kupbuty.com
Torebka – laza.pl
Zegarek – zegarek.net

Zobaczcie też:

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz