Pierwsze spotkanie blogerek w Stalowej Woli

Ostatnio dość dużo się dzieje, tydzień po tygodniu wyjazdy i spotkania. Fajnie, ale teraz zamierzam nieco wypocząć. Praca połączona z weekendowymi wyjazdami i blogiem, nieco mnie wymęczyła, tak więc najbliższy, krótki urlop zamierzam spędzić w domu na ogarnianiu kilku zaległych spraw.

Pierwsze spotkanie blogerek w Stalowej Woli

W minioną sobotę, tj. 15 czerwca w Stalowej Woli w kawiarni „Kwiaty ze smakiem” odbyło się spotkanie blogerek „Spotkajmy się przy kawie”, którego organizatorkami były: Ewelina, Ela, Natalia i Agata.
Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od zapoznania się i pogaduchów. Następnie Ewelina z bloga zabawawgotowanie.pl przeprowadziła super warsztaty z gotowania. Nie ukrywam, że w takich warsztatach uczestniczyłam pierwszy raz, tak więc dla mnie było to coś nowego. Podczas warsztatów podzieliłyśmy się na dwie grupy. Jedna miała za zadanie przygotować chłodnik, który wyszedł wręcz rewelacyjnie, a druga grupa spring rolls’y. Bawiłyśmy się świetnie. Oczywiście po przygotowaniu posiłków miałyśmy wspólną ucztę.
Kolejnym punktem spotkania były warsztaty z scrapbooking'u prowadzone przez Natalię. Szczerze do takich rzeczy nie mam za bardzo cierpliwości, ale od czasu do czasu można coś stworzyć. Nieskromnie przyznam – kartka wyszła mi naprawdę dobrze.
Po warsztatach miałyśmy znów czas na pogaduchy, a później dziewczyny rozdały nam prezenty, które możecie obejrzeć poniżej. Dużym zaskoczeniem była obecność na spotkaniu fotografa (Ela - Szast Prast), dzięki czemu możecie podziwiać dzisiaj te piękne zdjęcia. Dodatkowo wnętrze kawiarni „kwiaty ze smakiem” dodawało niezwykłego uroku.

Spotkanie przebiegło w wyśmienitej atmosferze, a organizatorki jak na pierwszy raz poradziły sobie bardzo profesjonalnie. Zmotywowało mnie to do działania, dlatego nie wykluczone, że i ja kiedyś będą taką organizatorką. Oby się udało.

Dziewczynom dziękuję za zaproszenie i miłą sobotę, a Was zostawiam z przeglądem upominków. 

Uczestniczki spotkania blogerek w Stalowej Woli:

6.Aneta
www.anszpi.pl
7.Marcelina
mamikpisze.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger