Modne stroje kąpielowe dwuczęściowe 2019

Kilka dni temu na blogu pojawił się pierwszy przegląd strojów kąpielowych modnych w 2019 roku. Tyle, że wówczas pokazałam Wam stroje jednoczęściowe. Natomiast w dzisiejszym wpisie przybliżę Wam komplety dwuczęściowe. Podobnie jak w przypadku tych pierwszy będzie zakryty brzuch, a więc będą to propozycje dla dziewczyn, który nie chcą odsłaniać zbyt wiele!

Modne stroje kąpielowe dwuczęściowe 2019

Wiadomo typowe bikini nigdy nie wyjdzie z mody, jednak czy zawsze każda z nas ma ochotę pokazywać na plaży aż tyle? Dlatego idealnym rozwiązaniem będą moje dzisiejsze propozycje, czyli dwuczęściowe stroje kąpielowe z wysokim stanem. O co w tym wszystkim chodzi? Otóż to nic innego jak majtki skrojone tak by zakrywały brzuch, jednocześnie uwydatniając wycięcia w biodrach. Dodatkową funkcją zakrywającą pełni góra stroju w formie uroczego topu z falbankami - kryje nieco więcej niż tradycyjne bikini, ale wygląda równie kusząco. Tak więc jeśli chcemy zamaskować brzuch, to warto zaopatrzyć się w choćby jeden dwuczęściowy strój kąpielowy dla kobiet z wysokim staniem. Do tego może Was przekonają moje zdjęcia.

Zamawiając stroje wybrałam bardzo podobne fasony, jednak z innym wzorem i innym odcieniem. Dajcie znać, który podoba Wam się bardziej. Różowy, czy ten z elementami koloru morskiego. Zostawiam Was ze zdjęciami i życzę dużo słonecznych dni!

1.


2. 

 
 
Różowy strój - Dresslily
Morski strój - Dresslily
Buty - kupbuty.com
Kapelusz - Stradivarius

Zobaczcie też:

Do następnego! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz