Meet Beauty Conference 2019 – paczka niespodzianka

Upominki z konferencji Meet Beauty
Nie wiem, czy wiecie, ale tegoroczna konferencja Meet Beauty została odwołana. Nie ukrywam, że ta informacja trochę mnie zasmuciła, gdyż była to doskonała okazja by spotkać się z koleżankami blogerkami. Ponadto jest to spotkanie, z którego można wynieść sporo nowych informacji, przydatnych podczas blogowania. Tym bardziej szkoda, że się nie odbędzie. Niemniej jednak, Agencja BlogMedia zadbała o uczestników spotkania. Każda z nas otrzymała małe upominki, które pokażę poniżej.

Meet Beauty Conference 2019 – paczka niespodzianka

Kilka dni temu, dokładnie we wtorek, dotarła do mnie paczka niespodzianka od Agencji BlogMedia. W środku pudełka znalazło się kilka marek - jedne są mi dobrze znane, inne to dla mnie kompletna nowość. Zacznę od tych bardziej znanych. 

ANNABELLE MINERALS

Tą markę znacie już chyba wszyscy. Annabelle Minerals ma w swojej ofercie warte wypróbowania kosmetyki mineralne i to właśnie te upominki jako pierwsze znalazłam w paczce. W pudełeczku z logo marki znalazłam: rozświetlacz oraz róż mineralny. Coś czuję, że będą to moje kolejne hity.
Upominki z konferencji Meet Beauty

BATISTE

Ratunek w kryzysowych sytuacjach dla naszych włosów. Kolejną marką, którą znalazłam w paczcie była marka Batiste. Ofiarowała nam 4 kosmetyki: suchy szampon do włosów przetłuszczających się, 2 spraye zwiększające objętość włosów oraz suchy szampon do zniszczonych włosów. Myślę, że spokojnie każdy z nich wypróbuję, tym bardziej, że marka jest mi dobrze znana i mam do niej zaufanie.
Upominki z konferencji Meet Beauty

TOŁPA

Następnym kosmetykiem, który znalazł się w paczce był nocny turbo-krem antycellulitowy marki Tołpa. Z racji, że ich kosmetyki wielokrotnie się u mnie sprawdziły, liczę, że ten krem zdziała cuda. Na pewno będę chciała go stosować regularnie i dam znać, jak się sprawdził.
Upominki z konferencji Meet Beauty

SOLVERX

Jedna z marek, która jest dla mnie totalną nowością. W swojej ofercie posiada dermokosmetyki apteczne, które przeznaczone są do skóry wrażliwej i atopowej. Moja skóra nie ma większych problemów, ale chętnie wypróbuję tą markę. W paczcie znalazł się: balsam do ciała przeznaczony do skóry atopowej oraz balsam do ciała przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet.
Upominki z konferencji Meet Beauty

MESOBOOST

Kolejna nowość, czyli marka Mesoboost, od której otrzymałyśmy krem do twarzy, a dokładnie krem modelujący owal twarzy. Przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam takiego cudna, dlatego z chęcią sprawdzę jego działanie.
Upominki z konferencji Meet Beauty

Przyznam, że zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona podarkami. Już nie mogę się doczekać, aż je przetestuję i dam Wam znać jak się sprawdzają.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde