Paletka cieni Gosh Eye Xpression

Gosh Eye Xpression
Uwielbiam buszować po Internecie i poszukiwać nowych miejsc, w których mogę zaopatrzyć się w niedrogie kosmetyki czy ciuchy. Ostatnio udało mi się natrafić na świetną drogerię – Wizaż Sklep, która posiada szeroki wybór kosmetyków takich marek jak: Gosh, Vipera, Lumene czy Paese. W zasadzie każda z nich jest mi znana, chociażby ze słyszenia, jednak kosmetyki Vipera i Paese już kiedyś gościły w mojej kosmetyczne. Dlatego tym razem postanowiłam wypróbować cienie Gosh Eye Xpression w cudownych wieczorowych kolorach.

Paletka cieni Gosh Eye Xpression

Paletka znajduje się w niewielkiej, czarnej kasetce z przeźroczystym wieczkiem. Opakowanie wygląda standardowo, bez żadnych efektów „wow”. Mieści w sobie 4 cienie: perłowy, jasny szary, niebieski i czarny. Kolorki w paletce są tak dobrane, aby przy ich użyciu stworzyć pełny makijaż oka. Muszę przyznać, że lubię takie rozwiązania, jest to po prostu wygodne i świetnie sprawdza się na wyjazdach. Dodatkowo, taka paletka nie zajmuje dużo miejsca, a więc zmieści się w praktycznie każdej torebce czy kosmetyce.
Gosh Eye Xpression
Gosh Eye Xpression
Dużym plusem cieni Gosh Eye Xpression jest wysoka pigmentacja oraz kremowa, jedwabista konsystencja, przez co rozprowadzają się bardzo prosto na powiece i co ważne - nie osypują się, nie rolują i nie rozmazują. Nie lubię gdy cienie mają słabą pigmentacje, wówczas cały makijaż trwa dwa razy dłużej, ale w przypadku paletki Gosh Eye Xpression nie mam mowy o takich sytuacjach.

Mała rzecz, a cieszy – tak mogę podsumować paletkę cieni Gosh Eye Xpression. Praktyczna, wygodna w użyciu, dobrze napigmentowana, trwała, umożliwia piękne wykończenie makijażu, posiada jedwabistą konsystencję, długotrwałą formułę i proste, ale eleganckie opakowanie. Za 10g paletkę w Sklepie Wizaż, w tym momencie zapłacimy 29,99 zł, gdyż znajduje się ona na promocji.

Poniżej możecie zobaczyć jak cienie prezentują się na oku. Kolorki, które nałożyłam to perłowy, szary i czarny. Całość wyszła dość delikatnie, dlatego w zależności od tego jaki odcień pomadki dobierzemy, sprawdzi się zarówno jako makijaż dzienny jak i wieczorowy, pięknie podkreślając oko.
Gosh Eye Xpression
Napiszcie w komentarzach jak Wam się podoba mój makijaż i czy znacie Sklep Wizaż.

Zobaczcie również:

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde