Pianka oczyszczająca Nature Queen

Od ponad miesiąca stosuję wieloetapową wieczorną pielęgnację twarzy i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem efektów. Jeszcze nie tak dawno nie wierzyłam w to, że nakładanie kilku kosmetyków „naraz” może się sprawdzić, a tutaj takie zaskoczenie. Najlepsze w tej pielęgnacji jest to, że mogę często zmieniać kosmetyki, jednak nie ukrywam - mam swoich ulubieńców. Myślę, że wkrótce opowiem Wam nieco więcej na temat tej pielęgnacji i jej efektów, jednak dzisiaj skupię się na oczyszczaniu. 

Oczyszczanie to jeden z ważniejszych kroków naszej wieczornej pielęgnacji. Myjąc twarz usuwamy nie tylko resztki makijażu, ale i wszystkie zanieczyszczenia, która osadzają się na skórze podczas całego dnia (kurz, bakterie czy pot). Regularne i dokładne oczyszczanie gwarantuje nam likwidacje porów czy widoczną poprawę wyglądu skóry. Dlatego bardzo ważne jest to jakich kosmetyków używamy. Ja w tym momencie oczyszczam twarz w 3 krokach - jednym z nich jest użycie żelu lub pianki, która usunie resztki zabrudzeń. Kosmetykiem godnym polecenia jest pianka oczyszczająca Nature Queen.

Pianka oczyszczająca Nature Queen

 

OPAKOWANIE I WYDAJNOŚĆ PIANKI OCZYSZCZAJĄCEJ NATURE QUEEN

Pianka mieści się w plastikowej butelce o pojemności 175 ml, do której dołączono aplikator w postaci pompki. Jak wiecie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a aplikator pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu z opakowania. Do przemycia całej twarzy i dekoltu zużywam 3 pompki, tak więc pianka jest dość wydajna. Oczywiście, na opakowaniu znajdziemy wszystkie informacje dotyczące kosmetyku: skład, sposób użycia czy przeznaczenie. 

KONSYSTENCJA I ZAPACH PIANKI OCZYSZCZAJĄCEJ NATURE QUEEN

Co tu dużo pisać o konsystencji? Pianka jest bardzo lekka i delikatna, dzięki czemu jej używanie to czysta przyjemność. Najlepsze jest to, że fajnie rozprowadza się po skórze, dokładnie oczyszczając ją z zanieczyszczeń. Do zapachu również nie mam żadnych zastrzeżeń, może tylko to, że zbyt szybko się ulatnia. 

JAK STOSOWAĆ PIANKĘ OCZYSZCZAJĄCA NATURE QUUEN

Piankę nakładamy na wilgotną skórę i wcieramy okrężnymi ruchami. By zwiększyć działanie do rozprowadzenia pianki możemy użyć szczoteczkę.

JAK DZIAŁA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA NATURE QUEEN

W piance Nature Queen znajdziemy między innymi takie składniki aktywne jak ekstrakt z: ogórka, chabra, bławatka, kiełków pszenicy, mydlnicy lekarskiej czy jaśminu. Ekstrakty te mają na celu  oczyszczać, rozjaśniać cienie pod oczami, wspomagać walkę z wolnymi rodnikami, wygładzać zmarszczki i pobudzać produkcję kolagenu.
Póki co sama zauważyłam dobrze oczyszczoną i wygładzoną skórę oraz brak podrażnień. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić czy pianka wygładza niewielkie zmarszczki, nie zauważyłam też rozjaśnionych cieni – jednak u mnie to norma. Niemniej jednak pianka Nature Queen dobrze sprawdziła się w roli kosmetyku oczyszczającego i chętnie po nią sięgam.
Cena jaką zapłacimy za 175 ml wydajnej pianki to 24,90 zł. Warto też wspomnieć, że kosmetyk przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Dajcie znać jakich kosmetyków używacie do oczyszczania skóry i czy znacie markę Nature Queen! 

Zobaczcie też:
- oczyszczanie i złuszczanie skóry.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde