Kolorowe kosmetyki Eveline + makijaż

Makijaż kosmetykami Eveline
Kolorowe kosmetyki marki Eveline kojarzą mi się z podstawówką i gimnazjum, kiedy to podkradałam mamie cienie do powiek. Już wtedy wiedziałam, że polubię się z makijażem. Zawsze z podziwem patrzyłam na ładnie wymalowane kobiety – też tak chciałam. Teraz już mogę spokojnie szaleć z make-upem i cieszyć się z efektów. 

Kolorowe kosmetyki Eveline + makijaż 

Dzisiaj mam dla Was krótką recenzję trzech kolorówek Eveline. Opiszę Wam jak się sprawdzają: cienie do powiek QUATTRO, cienie do brwi All in One oraz kredka do brwi Pencil Duo.
Makijaż kosmetykami Eveline

Cienie QUATTRO, cena: 19,70 zł

Cienie Quattro zapakowane są w plastikowe, niewielkie pudełeczko. Zastaw sprawdza się idealnie podczas podróży dlatego, że zawarte są w nim kolory potrzebne do wykonania całego makijażu oka.  Tak więc nie potrzebujemy dodatkowych cieni. Ja jestem w posiadaniu paletki w odcieniach szarości, która będzie pomocna w wykonaniu wieczorowego makijażu. Można jednak z niej stworzyć również delikatny dzienny makijaż używając tych najjaśniejszych kolorków.
Cienie Quattro mają dobrą pigmentację, nie jest ona może idealna, jednak fajnie się je aplikuje i bez większych problemów można wykonać nimi makijaż. Co najważniejsze nie osypują się i przylegają do skóry przez długi czas. Jak na cenę, wydaje mi się, że jakość jest naprawdę zadowalająca.

All in One zestaw do stylizacji brwi, cena: 27,50 zł

W skład zestawu All in One wchodzą 2 cienie, które przeznaczone są do stylizacji brwi oraz bezbarwny wosk. Cienie możemy ze sobą spokojnie mieszać w celu uzyskania idealnego koloru natomiast wosk aplikujemy aby usztywnić włoski. Akurat po niego rzadko sięgam - po prostu wolę żel do stylizacji, jednak jak ktoś lubi, to na pewno będzie zadowolony bo fajnie utrwala włoski. Cienie są fantastycznie napigmentowane, a kolorki idealnie mi pasują, szczególnie jeśli je ze sobą połączę. Paletka All in One sprawdza się bardzo dobrze. Cienie się nie osypują i mogą być stosowne zarówno do brwi jak i powiek. Dla mnie na plus!

Kredka do brwi Pencil Duo, cena: 19 zł

W zasadzie dzisiejszy post powinnam zacząć od opisu kredki, bo to właśnie od niej zaczynam swoją stylizację brwi. Lubię najpierw nakreślać linie, aby później było mi łatwiej nałożyć cienie. Kredka Pencil Duo jak sama nazwa wskazuje jest dwustronna. Z jednej strony mamy brązową część, której zadaniem jest stworzenie wyrazistego makijażu, natomiast po drugiej stronie dołączono rozświetlacz. Używam go do podkreślenia łuku brwiowego i kącika oka. Obie części są świetnie napigmentowane, choć wydaje mi się, że rozświetlacz jest twardszy, przez co trudniej się go nakłada. Ogólnie kredka Pencil Duo sprawdza się u mnie dobrze. Jestem zadowolona głównie z jej pigmentacji.

Zarówno cienie do powiek, do brwi jak i kredka sprawdziły się u mnie bardzo dobrze. Produkty są dość tanie i łatwe w aplikacji. Dodatkowo są uniwersalne, dlatego z chęcią po nie sięgam. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się na skórze (makijaż oczu i brwi został wykonany kolorówkami Eveline).
Kredka do brwi Pencil Duo Eveline
Napiszcie czy znacie te produkty i czy je lubicie.

Zobaczcie również: 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde