Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante

Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante
Jeszcze chwila i mamy już wrzesień. Dopiero odliczaliśmy dni do upragnionych wakacji, wymarzonych urlopów, a to już po wszystkim. Czy ten czas naprawdę musi tak lecieć? Zanim się obejrzymy będziemy mieć powitanie nowego, kolejnego roku. Nie wiem jak Was, ale mnie to trochę przeraża. Mimo, iż próbuję realizować swoje cele to i tak ciągle brakuje mi na wszystko czasu. Też tak macie? Marzy mi się weekend bez telefonu i dostępu do Internetu czy telewizji. Może wtedy czas choć na chwilę zwolni. Może właśnie podczas październikowego urlopu tak zrobię. Byłby to mały detoks od sieci i tego wyidealizowanego świata. 

Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante

Skoro już o detoksach mowa to dzisiaj mam dla Was recenzję produktu do oczyszczania organizmu Detox by Volante. Przyznam się bez bicia – pomijając fakt, że ostatnio wróciłam do picia wody z miodem i cytryną, to nie jestem maniaczką detoksów. Prawie rok temu piłam jednak herbatki oczyszczające i byłam bardzo zadowolona. Czułam się lżej i miałam szybszą przemianę materii. Po tym jednak czasie nie robiłam sobie żadnego detoksu, dlatego ostatnio sięgnęłam po saszetki Detox by Volante. Co z działaniem, jak smakują i co to w ogóle jest? O tym poniżej. 

Detox By Volante,zestaw na 21 dni, cena: 149 zł

Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante
Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante
Detox by Volante to połączenie wysokiej jakości hiszpańskiej oliwy z oliwek i cytryny. To suplement diety mający na celu poprawę funkcjonowania naszego organizmu, w tym oczyszczenie go z wszelkich toksyn.
Detox By Volante mieści się w pojedynczych saszetkach. Dodatkowo całość zapakowana jest w tekturowym kartonie z minimalistyczną szatą graficzną. W każdej saszetce znajdziemy 4,75ml oliwy, 4,75 ml soku i 0,5ml lecytyny gotowe do wypicia. Produkt powinno się spożywać codziennie rano, ok. 30 minut przed posiłkiem. Fajne jest to, że detoks można wypijać prosto z saszetki. Kuracja trwa 21 dni i należy ją powtarzać nie częściej niż co 3 miesiące. 

Smak i konsystencja: nie wiem czy kiedykolwiek spożywaliście bezpośrednio oliwę, ale myślę, że tak. Przynajmniej na pizzy czy w sałatce. W takim razie dobrze wiecie jaki smak ma oliwa - jest dość specyficzny. Tutaj mamy dodatkowo połączenie cytryny przez co smak robi się kwaśny. Dla mnie jest on dość ciężki do zniesienia i nieprzyjemny, jednak z czasem można się do niego przyzwyczaić. Konsystencja oczywiście jest oleista, bo w końcu głównym składnikiem jest oliwa.
Oczyszczenie organizmu z Detox by Volante

Co z działaniem?

Oliwa z oliwek w połączeniu z cytryna tworzy niezwykłe właściwości: zwalcza zaparcia, oczyszcza organizm z toksyn, reguluje poziom cholesterolu, pozytywnie wpływa na włosy i paznokcie, poprawia krążenie krwi, a nawet spowalnia starzenie. Detox By Volante bardzo pozytywnie wpływa na przemianę materii, a co za tym idzie pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Ogólnie kuracja mimo, iż mało smaczna ma bardzo dużo dobroczynnych właściwości. Dlatego polecam spożywanie oliwy z cytryną. Jeśli nie chcę Wam się codziennie rano robić takiego specyfiku, zachęcam zakup Detox By Volante. Wystarczy otworzyć saszetkę i wypić. 

Dajcie znać, czy często robicie taki detoks organizmu i w czym Wam pomaga.

Zobacz również:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde