Zmysłowo - pachnący duet od Le Petit Marseillais

Męski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Kilka tygodni temu na moją skrzynkę mailową przyszła informacja, że zostałam Ambasadorką marki Le Petit Marseillais. Ucieszyłam się niezmiernie tym bardziej, że już po kilku dniach otrzymałam paczuszkę. W środku znajdowało się coś dla mnie jak i mojego męża. Mowa to oczywiście o zmysłowo - pachnącym duecie żeli pod prysznic, których zapachy inspirowane są słoneczną Prowansją. 

Zmysłowo - pachnący duet od Le Petit Marseillais

Męski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Męski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Żele mieszczą się w prostokątnych, plastikowych, 400 ml buteleczkach, które są przepięknie zdobione. Szata graficzna zdecydowanie przykuwa uwagę. Żel damski jest praktycznie w całości w kolorze delikatnego różu, ma jedynie białe zamykanie, które fajnie komponuje się do całości. Natomiast opakowanie męskiego żelu ma kolor czerwonej, soczystej pomarańczy. Już na wstępie powiem Wam, że męski zapach spodobał mi się bardziej (pewnie ze względu na pomarańcze). Buteleczki, w których mieszczą się produkty Le Petit Marseillais są solidnie wykonane - przede wszystkim nie wyginają się przy użyciu. Całość zamykana jest standardowo na zatrzask, niestety co zauważyłam żele wylewają się bokami, a więc jeśli chcemy je zabrać ze sobą w podróż lepiej jest je odpowiednio zabezpieczyć, na przykład taśmą lub włożyć do woreczka. 

Oba produkty mają dość gęstą konsystencję, która dobrze rozprowadza się po całym ciele, pozostawiając skórę gładką, ożywioną i nawilżoną. Oczywiście po aplikacji należy standardowo nałożyć na skórę balsam do ciała. 

Damski żel pod prysznic Le Petit Marseillais

Męski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Damski żel pod prysznic Le Petit Marseillais Śródziemnomorski Granat - to niezwykle zaskakujący, niejednoznacznie określony aromat granatu, który jest wyrazisty, trwały ale jednocześnie delikatny i subtelny. Zapach jest dla mnie również mocno ożywiający. 

Męski żel pod prysznic Le Petit Marseillais

Damski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Damski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Jak już wcześniej wspominałam męski żel Le Petit Marseillais zapachem dużo bardziej mnie urzekł. W tym przypadku mamy świeże i orzeźwiające połączenie czerwonej pomarańczy i szafranu. To dwie nuty zapachowe, które zdecydowanie mnie przyciągają i kuszą. 
Damski żel pod prysznic Le Petit Marseillais
Oba produkty są dość wydajne, a ich aromat utrzymuje się na skórze przez bardzo długo. Dodatkowym plusem jest to, że żele Le Petit Marseillais są łatwo dostępne w sklepach stacjonarnych i stosunkowo nie drogie - około 12 zł / 400 ml.  

Znacie markę Le Petit Marseillais? Używacie ich produktów? Jak się u Was sprawdzają?Piszcie w komentarzach.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde