Wiosenna lista życzeń

Zmiana pory roku oznacza zmianę garderoby i porządki w szafie. Już nie mogę się doczekać kiedy grube swetry odsunę na bok, a wyciągnę ulubione sukienki. Jednak wiosenne porządki to nie tylko wymiana zimowych stylizacji na te wiosenne. To również okazja na odświeżenie swojego looku i dodanie sobie trochę więcej kolorków. Z racji tego postanowiłam, że dzisiaj pokażę Wam kilka rzeczy, które z chęcią przygarnęłabym do swojej szafy. Koniec z czarnym kolorami i szarościami. Dziś będzie kolorowo i różnorodnie.
MOTYW KWIATÓW
Motyw kwiatowy to absolutny hit tego roku. Dlatego w mojej szafie na pewno nie może go zabraknąć, zwłaszcza na sukienkach.  
Sukienki z motywem kwiatów znajdziecie - tutaj_NEWCHIC

JEANSY ZE ŚCIĄGACZAMI
O jeansach ze ściągaczami marze już dość długo. Jednak zima nie jest odpowiednią porą na zakładanie spodni, w których odsłonięte są praktycznie całe kostki. Natomiast wiosna to okres przejściowy, dlatego takie spodnie wydają się idealne.
Idealne jeansy znajdziecie - tutaj_NEWCHIC

KOLOROWE BLUZKI 
W mojej szafie brakuje kolorów, wszyscy mi to mówią. A więc najwyższy czas to zmienić! Przestaję patrzeć na "czarno i szaro" i tym razem będę szukać czegoś bardzo kolorowego.
Kolorowe bluzki znajdziecie - tutaj_NEWCHIC

KRÓTKA SPÓDNICZKA
Muszę przyznać, że kiedyś częściej odsłaniałam nogi i chodziłam w krótkich spódniczkach. Ostatniego czasu trochę o tym zapomniałam, dlatego tej wiosny i lata wracam do krótkich spódniczek jako obowiązkowego punktu w mojej garderobie.
Spódniczki znajdziecie - tutaj_NEWCHIC

Napiszcie w komentarzach czy planujecie wymianę garderoby i co zamierzacie sobie kupić. Czekam również na podpowiedzi dla siebie.

Do następnego!

______________________________________________________________________
Jak to mówią - reklama dźwignią handlu. Również swoją działalność blogową trzeba promować. Na rynku jest naprawdę wiele propozycji przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów czy partnerów. Ostatnio moją uwagę przykuł kaseton led, który w fajny i efektowny sposób może wyeksponować np. logo/nazwę bloga. Może niekoniecznie w tym momencie, ale rozważę jego zakup w przyszłości.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde