Freedom Makeup - karnawałowy makijaż oczu

Ostatnio coraz częściej próbuję swoich sił w makijażu. Nie ukrywam, że sprawia mi to ogromną frajdę, zwłaszcza gdy widzę, że wychodzi mi to coraz lepiej. 
Dzisiaj mam dla Was kolorowy make-up, który sprawdzi się na karnawałową imprezę, ale i nie tylko. Całość wykonałam za pomocą palety cieni Freedom, o której pisałam już wcześniej tutaj. Odkąd dostałam tą paletę, uwielbiam "żywe" odcienie - połączenie fioletu z niebieskim czy czerwonym dodaje spojrzeniu wyrazistości.
Całość nie byłaby tak efektowna gdybym nie zdecydowała się na doczepiane rzęsy. Kiedyś unikałam ich jak ognia, ale teraz wiem, że makijaż bez nich jest po prostu nie pełny. Oczywiście nie doklejam ich codziennie. Osoby, które śledzą moje Instastory wiedzą, że pierwsze sztuczne rzęsy kupiłam tuż przed świętami w sklepie Rossmann. W zasadzie miałam wykorzystać je tylko do świątecznej sesji zdjęciowej, ale efekt tak mi się spodobał, że zamówiłam kolejne. Sami zobaczcie jak prezentuje się całość. 
Podkład i brwi - Lily Lolo, Costasy | Róż - Dr Irena Eris | Konturowanie, Usta - Golden Rose | Oczy - Freedom Makeup | Rzęsy - Zaful  

Mam nadzieję, że kolejny raz udało mi się Was zainspirować. Jeśli chcecie więcej takich inspiracji, piszcie w komentarzach.  

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz