Bielizna - zmysłowy prezent na Walentynki i nie tylko

Czarna bielizna
Lubicie dostawać prezenty? Ja bardzo! Szczególnie gdy otrzymuję je od męża. Nie wiem jak on to robi, ale zawsze wymyśli coś co mnie mega zaskoczy. Też bym tak chciała. Niestety, ja mam spory problem z wyborem prezentu dla niego. A w związku z tym, że rozpoczął się nowy rok, będę potrzebowała wiele nowych pomysłów na nietypowe i ciekawe prezenty.


Bielizna - zmysłowy prezent na Walentynki i nie tylko

Dużymi krokami zbliżają się Walentynki. Święto krytykowane przez sporą grupę osób, ale tak naprawdę każdy chce spędzić ten wieczór z ukochaną osobą :) W tym dniu z reguły stawiamy na kolację, ale mały upominek czy prezent zawsze jest miłym dodatkiem. Co więc kupić z tej okazji? Idealnym prezentem, który sprawi przyjemność zarówno kobiecie jak i mężczyźnie będzie zmysłowa bielizna. W końcu w Walentynkach chodzi o romantycznie spędzony czas.
Czarna bielizna
Czarna bielizna
Czarna bielizna
Czarna bielizna
Oczywiście zakup bielizny nie należy do najłatwiejszych, ale tutaj wybór mamy szeroki. Od zmysłowych, delikatnych koronek, po wyzywające i kuszące stroje. Najważniejsze jednak jest to, aby bielizna była odpowiednio dopasowana do naszych walorów, a więc nie powinna być ani za luźna, ani za ciasna. Bo przecież wygląd bielizny to nie wszytko, ważna jest również wygoda. Zbyt mały obwód stanika może krępować nasze ruchy, a "wylewająca" się skóra po bokach, na pewno nie spodoba się partnerowi. Zadaniem bielizny jest podkreślanie i eksponowanie naszej figury, a nie pokazywanie wszystkich jej niedoskonałości. 

Duże znaczenie podczas wyboru bielizny ma również materiał i kolor. Tutaj również musimy zwrócić uwagę na to w czym będziemy czuć się najatrakcyjniej. Kolor powinien pasować do naszej urody, a materiał odzwierciedlać nasz charakter. Biała koronka idealnie podkreśli delikatność, czerwona - namiętność, natomiast czarna - zmysłowość i tajemniczość. 

Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam gorsety. Dlaczego? Dobrze dopasowany gorset może być nie tylko tajemniczym strojem na romantyczny wieczór, ale również świetnie sprawdzi się pod sukienki, ładnie modelując nasze ciało. Tym razem z pomocą przyszedł mi komplet bielizny Konrad, który prezentuję na zdjęciach. 
Czarna bielizna
Czarna bielizna
Napiszcie czym kierujecie się podczas doboru bielizny i czy taki prezent sprawdzi się podczas Walentynkowego wieczoru. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde