Blogokarnawał czyli spotkanie blogerek w Ostrowcu Świętokrzyskim

W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w #blogokarnawale - spotkaniu blogerek, które odbyło się w Ostrowcu Świętokrzyskim w restauracji A'propos. Tematem przewodnim jak sama nazwa wskazuje był karnawał, a klimatyczny wystrój restauracji uzupełniał całość.

Podczas spotkania miałyśmy okazję poznać sympatyczną Panią Lucynę, która przedstawiła nam bliżej kosmetyki marki Dermacol. Przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam styczności z tą firmą, dlatego jeszcze bardziej się cieszę, że będę mogła przetestować kilka kosmetyków (produkty zapowiadają się bardzo fajnie). Dodatkową atrakcją, którą zapewniła Pani Lucyna, był  mały konkurs - 5 pytań, 5 nagród. Udało mi się nawet wygrać piękny błyszczyk.
Po zapoznaniu się z marką Dermacol, był czas na przepyszny tort z Cukierni u Ani, który wyglądał naprawdę pięknie. Poza tortem, każda z uczestniczek otrzymała słodką babeczkę z logo bloga i karnawałową maskę. Całe spotkanie było świetnie zorganizowane. Dziewczyny pomyślały nawet o tym, aby wesprzeć akcję WOŚP, której finał odbywał się na drugi dzień po naszym spotkaniu.
Organizatorki spotkania:

Uczestniczki: 
Partnerami spotkania były głównie firmy kosmetyczne. Poniżej znajdziecie wszystkie marki:

SylvecoOillanSelfie ProjectFanolaBox Only YouAhmad TeaBody Boom, FitomedSheFoot
Standardowo, kosmetyki, które najbardziej mi się spodobają pokażę na blogu z pełną recenzją (pierwszy post już szykuję, a więc śledźcie mojego bloga i Instagrama).

Dziewczynom jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaproszenia. Mam nadzieję, że będzie więcej okazji  do takich spotkań. 

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz