Trzy propozycje na sylwestra i karnawał

Gdzie w tym roku spędzacie sylwestra? Ja jeszcze nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie spędzimy go w domu. Chociaż, z drugiej strony, po naszych ostatnich wszystkich przygodach, mam ochotę trochę odpocząć. Zobaczymy jak będzie. Dzisiaj przychodzę do Was z aż trzema propozycjami na sylwestra lub karnawał. Pierwsza to mieniąca się, krótka sukienka z cekinami. Druga - długa czarna sukienka, a trzecia propozycja to mała czarna z frędzlami. Do każdego zestawu dobrałam te same dodatki, czyli bransoletkę Apart i Etnobazar oraz niedużą torebkę. Mam nadzieję, że stylizacje przypadną Wam do gustu. Dajcie znać, którą byście wybrały.

I. 

II.

III.
Granatowe buty - Dechmann
Czerwone buty - CCC
Bransoletka - Apart
Bransoletka - Etnobazar 

Na koniec roku małe przypomnienie :) W poście dotyczącym współpracy blogowej wywiązała się krótka rozmowa na temat rozliczania się z umów zawieranych np. z firmami kosmetycznymi. Oczywiście mam nadzieję, że większość z Was o tym pamięta. Jednak korzystając z okazji, chce Wam przypomnieć, że każdy ma obowiązek rozliczenia się z zarobionych pieniędzy, również z tych zarobionych na blogu.

PS. W ostatnich tygodniach nabiłam sporo kilometrów podróżując samochodami i powiem jedno: uważajcie na siebie. Wystarczy chwila nieuwagi i kolizja (lub jeszcze coś gorszego) gotowa. W takich sytuacjach właściwa pomoc prawna może być tym czego potrzebujemy.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde