Blonde Life - pielęgnacja blond włosów

Odżywka JOICO Blonde Life
Często włosy po farbowaniu stają się suche, szorstkie, matowe i wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych. Żeby włosy były piękne musimy o nie odpowiednio dbać. Ważne jest wszystko, nawet sposób ich czesania czy mycia. Porowata struktura włosów rozjaśnionych sprzyja ich rozdwajaniu i łamaniu. Farbowane włosy również dość szybko się puszą i stają się matowe. Są bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę i wiatr. Przez co niczym nie przypominają włosów z reklamy. Jak temu zaradzić? O tym poniżej. 
Odżywka JOICO Blonde Life

Pielęgnacja z Linią Blonde Life

Seria Blonde Life gwarantuje piękny kolor włosów do 8 tygodni. Zabezpieczając kolor w 80% do 18 myć. Włosy są zdrowsze i nawilżone, silne, a uszkodzenia zniwelowane, aż w 50% już po pierwszym użyciu.
Produkty z linii Blonde Life wyróżniają się dzięki zawartości argininy, która gwarantuje większą elastyczność włosów, olejków Monoi i Tamanu, które odżywiają skórę i nawilżają włosy oraz technologii Bio-Advanced Peptide Complex®, która niweluje zniszczenia, uzupełnia ubytki, wzmacnia włosy i naprawia powstałe uszkodzenia.

Odżywka JOICO Blonde Life, MIASTO WŁOSÓW,  cena: 80 zł


Odżywka mieści się w plastikowej, 250 ml tubie, która ma bardzo ładną, rzucającą się w oczy szatę graficzną. Konsystencja produktu jest gęsta, a zapach delikatny i przyjemny. Odżywkę nakładam na włosy na około 2-3 minuty, a następnie obficie spłukuje ją letnią wodą. Po zastosowaniu włosy są miękkie, nie puszą się, ani nie plątają. Bez większego problemu mogę je rozczesać. Ponadto są wygładzone i odżywione. 

Maska JOICO Blonde Life, MIASTO WŁOSÓW, cena: 109 zł 


Maska podobnie jak odżywka mieści się w plastikowej tubie (150 ml). Konsystencja i zapach również nie różni się od produktów z linii Blonde Life. Maskę stosuje raz na tydzień, nakładając ją na włosy na około 5 minut. Po aplikacji włosy są wyraźnie nawilżone i zdrowsze. 

Linia Blonde Life u mnie sprawdza się świetnie. Utrzymuje moje blond włosy o wiele dłużej, niż inne zestawy. Dodatkowo nawilża je i nabłyszcza. Włosy staję się miękkie, sprężyste i pięknie pachną. Jestem jak najbardziej na TAK! 
Maska JOICO Blonde Life
Maska JOICO Blonde Life
Pytanie do blondynek. Miałyście już zestaw Blonde Life? Ja się u Was sprawdza?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde