BeautyBigBang - kolorówka (swache)

Dzisiaj mam dla Was swache dwóch produktów Beauty Big Bang. Na pierwszy rzut pójdzie kredka do stylizacji brwi, natomiast jako drugą rzecz pokażę paletę cieni do powiek. Będziecie mogli sami ocenić i zobaczyć jak wyglądają. Zapraszam.  

1. 
Kredka do brwi Waterproof Eyebrow Pencil Cosmetic Tool to idealne rozwiązanie dla pracujących kobiet. No więc jeśli codziennie rano podkreślasz brwi, a chcesz by trwało to kilka minut, to ta kredka jest właśnie dla Ciebie (mnie). Długotrwała, wodoodporna, nadaje naturalny wygląd, a przede wszystkim delikatnie podkreśla i wypełnia brakujące włoski. Kredkę tę mogę zdecydowanie polecić dziewczynom, które zaczynają swoją przygodę z makijażem, ale również zabieganym i dynamicznym kobietom. Z jej użyciem możemy naprawdę szybko i starannie podkreślić brwi. Ponadto kredka jest bardzo łatwa w użyciu, a za pomocą płynu do demakijażu świetnie się zmywa. Poniżej znajdziecie swache koloru brązowego, który może być stosowany przez blondynki i szatynki. 

2.
Zwykle czarna kreska kończy mój makijaż oka, jednak gdy mam troszkę więcej czasu lubię "pobawić" się kolorami. Wybieram te odcienie, które są delikatne i rozświetlają moje oczy. Dość często mój wybór to połączenie brązu z beżem, różem czy białym. W tych kolorach czuje się najlepiej. Ostatnio nawet podobają mi się brokatowe cienie, których kiedyś nie znosiłam. Teraz jednak uważam, że odrobina "błyskotek" nie zaszkodzi. 
Paleta cieni do powiek Earth Tone Eyeshadow Palette Shimmer Matte Eye Shadow Glitter Pigment składa się z dziewięciu kolorów. Trzy odcienie różu, brokatowy brąz i rudy oraz cztery jasne, bardzo delikatne cienie. Z całości można stworzyć naprawdę piękne wykończenie makijażu oka, nadając lśniący efekt na powiece. Poniżej swache cieni najczęściej przeze mnie używanych.
W sklepie Beautybigbang na hasło DYE10, otrzymacie 10% zniżki! 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde