Wybielanie zębów w 7 dni

Ostatnio wpadłam w wir wszystkiego co się dzieje dookoła mnie i nie mam nawet czasu odwiedzić swoich ulubionych blogów urodowych. Nie mówiąc już o zaplanowaniu tematów na kolejne wpisy. Wszystko robię z dnia na dzień, dlatego wybaczcie, że moje teksty są dość krótkie. Staram się jednak zawierać w nich wszystkie potrzebne informacje. 

Dzisiaj po raz kolejny przychodzę do Was z propozycją wybielenia zębów - bo przecież o uśmiech trzeba dbać! Wiem, że jesteście dość sceptycznie nastawieni do stosowania wybielających pasków żelowych. Jednak te, które ja Wam polecam są bezpieczne dla szkliwa. Oczywiście nie możecie się opierać jedynie na moich doświadczeniach, ale spróbuję Wam coś podpowiedzieć. Dlatego pod lupę biorę kolejne paski wybielające, tym razem CRISTAL ULTRA WHITE
 
Paski wybielające Cristal Ultra White, to nowoczesna i przyjazna dla zdrowia metoda domowego wybielania zębów, dzięki którym możesz szybko osiągnąć wymarzony efekt i jaśniejsze zęby. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Cienkie, elastyczne paski zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasować się do kształtu zębów. Bezpośredni kontakt zawartego w żelowym pasku nadtlenku wodoru aktywnie usuwa przebarwienia z zębów, z którymi nie poradzi sobie nawet najlepsza pasta do zębów. Te domowe preparaty dzięki wygodzie użytkowania biją rekordy popularności.
Bezpieczne dla zdrowia. Bez obaw - paski nie niszczą szkliwa i są przyjazne dla dziąseł. Substancja czynna zawarta w żelu jest od wielu lat stosowana w gabinetach stomatologicznych.
Łatwe w użyciu. Do osiągnięcia pięknego uśmiechu wystarczy stosowanie pasków tylko raz dziennie podczas kuracji, a samo ich zakładanie jest naprawdę proste.
Wysoka jakość. Paski posiadają niezbędne certyfikaty, a ponadto są wytwarzane w USA zgodnie ze standardami ISO i GMP, dzięki czemu możesz być spokojny, że otrzymujesz produkt wysokiej klasy.
Innowacyjna technologia. Większa odporność na działania płynów w jamie ustnej oraz zastosowanie specjalnego żelu, dzięki któremu paski nie zsuną się łatwo z zębów, gwarantują wystarczająco długie i skuteczne działanie do osiągnięcia wymarzonego efektu.
Jak stosować paski wybielające CRISTAL WHITE?
Paski mieszczą się w podręcznych saszetkach, dzięki czemu możemy je używać nawet poza domem. W środku saszetki, na przeźroczystej folii znajdują się dwa paski żelowe, które należy delikatnym ruchem ściągnąć. Krótki pasek przeznaczony jest na dolny łuk zębowy, natomiast dłuższy na górny. Opuszkami palców wyrównujemy i dociskamy żelowy pasek wzdłuż zewnętrznej i wewnętrznej linii zębów. Po upływie 30 minut zdejmujemy je, a pozostałości żelu spłukujemy wodą.
Co z efektami?
Po pierwszym użyciu, zęby były widocznie jaśniejsze. Natomiast po kilku aplikacjach zauważyłam dużą różnice - wyraźnie bielszy uśmiech, który utrzymuje się bardzo długo.

Jedyne co mam do zarzucenia to okropny smak. Nawet nie potrafię go opisać. Jest mdły, a przy pierwszej aplikacji robiło mi się niedobrze. Trzeba się do niego przyzwyczaić. Na szczęście po wypłukaniu, w ustach nie pozostaje żaden smak ani zapach.
Skutki uboczne? Po aplikacji nie odczuwałam i wciąż nie odczuwam negatywnych skutków ubocznych, a dentysta potwierdził, że szkliwo w żadnym stopniu nie zostało naruszone. Więc Ja mogę się spokojnie cieszyć ładnym uśmiechem :) A Ty?
Jesteście za stosowaniem pasków wybielających? Jaką inną metodę polecacie? Tylko nie piszcie mi o sodzie oczyszczonej, która niszczy praktycznie wszystko co spotyka na swojej drodze, chyba tylko w kuchni dobrze się sprawdza :)

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde