LashVolution - efekty po miesiącu stosowania

Pamiętacie post LashVolution - moje pierwsze wrażenie??? Byłam bardzo ciekawa jakie będą efekty i się doczekałam Po miesiącu kuracji przychodzę do Was z odpowiedzią na pytania, dotyczące działania serum. Jeśli mnie obserwujesz na Instagramie - to jesteś na bieżąco i dobrze wiesz jakie będą moje odpowiedzi. 


LashVolution - efekty po miesiącu stosowania

Zadaniem tego serum jest wydłużenie oraz zagęszczenie rzęs, prawdopodobnie efekty mają być widoczne po dwóch tygodniach, czy tak jest???
Serum stosowałam codziennie na noc po demakijażu oczu (przyznam, że dwa lub trzy razy po prostu zapomniałam go nałożyć), aplikacja serum jest bardzo prosta. Pędzelkiem należy pomalować górną skórę powieki, wzdłuż linii rzęs, tak też robiłam. Konsystencja serum jest zbliżona do eyelinera, a zapach delikatny, praktycznie niewyczuwalny.  

Po miesiącu zauważyłam, że rzęsy widocznie się wydłużyły i zagęściły, również znacznie lepiej się układają. Jestem bardzo zadowolona z efektu, a przecież to nie jest koniec kuracji, serum należy stosować przez 8 do 12 tygodni. Po tym czasie, w celu podtrzymania efektu, zaleca się stosowanie serum 2-3 razy w tygodniu. Całkowite działanie serum pokaże Wam za około 2 miesiące. 

 Przejdźmy do widocznych efektów: rzęsy niewymalowane
Rzęsy delikatnie podkreślone tuszem 
Podoba się efekt???

Wpadnij do mnie na FACEBOOKA i INSTAGRAMA
zawsze coś dodatkowo wrzucę!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde