Rzęsy XL

I'm a lucky girl..? Można tak powiedzieć. Jakieś trzy tygodnie temu, brałam udział w konkursie "Piękne i długie rzęsy z REHASH EYELASH od Vipera Cosmetics" realizowanym przez Trusted Cosmetics. Zadaniem w konkursie, było pokazanie własnoręcznie wykonanej codziennej kreski, a nagrodą czarny Eyeliner REHASH EYELASH na dzień oraz Serum REHASH EYELASH na noc. 
Oczywiście nie pisałabym o tym gdyby nagroda nie trafiła w moje ręce. 

Eyeliner REHASH EYELASH oraz Serum REHASH EYELASH, Vipera

Z racji tego, że kosmetyki mam już od około trzech tygodni, dzisiaj pokaże Wam jakie to cuda można zrobić, czarnym Eyeliner REHASH EYELASH oraz jak działa Serum REHASH EYELASH. Jesteście ciekawi??? 

REHASH EYELASH - Serum z bimatoprostem na porost rzęs na noc. 

INFORMACJE OD PRODUCENTA 
Serum doskonali wygląd damskich i męskich rzęs oraz łuków brwiowych. Aktywne związki pobudzają wzrost rzęs i brwi. W fazie silnego wzrostu, która trwa przez pierwsze 30 dni, Serum działa stymulująco i energetyzująco na cebulki rzęs i brwi, wydłuża cykl życia włosków; rosną dłuższe, grubsze, ciemniejsze i jest ich więcej. Kontynuując wzmacnianie cebulek włosowych, Serum zapobiegnie słabnięciu i przerzedzaniu rzęs. Wykreuje piękną, naturalną oprawę oczu. 
*SERUM zawiera najwyższe stężenie bimatoprostu rekomendowane dla kosmetyków
*Udowodniona siła wydłużania i zagęszczania rzęs - aktywnie działa na cebulki włosowe
*Dba o brwi i rzęsy w czasie snu
*Pielęgnuje i przyśpiesza tempo wzrostu oraz jakość rzęs i brwi
*Po pełnej, 4-miesięcznej kuracji będziesz cieszyć się rzęsami: dłuższymi o 85 %, grubszymi o 53 %, gęstszymi o 43 %, mocniejszymi o 55 %, ciemniejszymi o 40 %, bardziej elastycznymi i lśniącymi.

Cena: 59,99 zł

REHASH EYELASH - Eyeliner  z bimatoprostem na porost rzęs na dzień 

INFORMACJE OD PRODUCENTA
Eyeliner maluje idealnie, szybko schnące, nigdy nie wychodzące z mody linie na powiekach. Modelując kształt oka, sprawnie uświetnia spojrzenie. Posiada właściwości pielęgnacyjne i wspomaga tempo wzrostu i jakość rzęs. Zamknięty w recepturze Eyelinera związek o udowodnionej sile wydłużania i zagęszczania rzęs intensyfikuje i dopełnia nocne działanie Serum powodując fenomenalny wzrost i pogrubienie rzęs w krótkim czasie. 
*Jedyny taki dzienny produkt na rynku
*Wspomaga akcję prowadzoną przez SERUM oraz urealnia marzenia o pięknych rzęsach 
*Maluje cieniutkie, precyzyjne i szybkoschnące linie
*Pielęgnuje oraz wspiera tempo wzrostu i lepszą jakość rzęs
*Udowodniona siła wydłużania oraz zagęszczania włosków
*Dopełnia nocne, intensywne działanie SERUM do rzęs i brwi z tej samej kolekcji
*EYELINER utrzymuje się na skórze do zmycia.

Cena: 29,99 zł

MOJA OPINIA 
Która kobieta nie marzy o pięknych i długich rzęsach??? Ja na pewno. Jednak tak naprawdę nigdy nic nie stosowałam, żeby je wzmocnić, po prostu nie wierzyłam, że coś zadziała (dobrze, że miałam okazję wypróbować kosmetyki Vipera, bo pewnie dalej upierałabym się przy swoim).

Serum - największy plus za to, że nie "skleja" oczu, a już nie raz spotkałam się z kosmetykami, które potrafiły tak robić.
Faktycznie po zastosowaniu rzęsy są mocniejsze, jednak czy dłuższe?  Sami będziecie musieli to ocenić (tylko bierzcie pod uwagę, że kuracja trwała dopiero 2 tygodnie).
Najważniejsza systematyczność! Codziennie wieczorem po demakijażu nakładam serum. Aplikacja jest bardzo prosta. Malujemy kreskę wzdłuż nasady rzęs (tak samo jak to robimy z eyelinerem).

Eyeliner - bardzo lubię malować kreski, do niedawna nigdzie bez nich nie wychodziłam, ale jak to kobieta jestem zmienna i ostatnio często mój makijaż oczu kończy się jedynie na podkreśleniu rzęs. Więc jak się już domyślacie Eyeliner Vipera nie był stosowany przeze mnie codziennie więc o 100% efektach nie mogę dziś napisać.
Eyeliner aplikujemy pędzelkiem u nasady rzęs, dzięki czemu kontynuujemy powyżej opisane działanie serum, rzęsy po 4 tygodniowej kuracji mają być silne i zagęszczone.
Czy Eyeliner od Vipera utrzymuje się na skórze aż do zmycia??? Nie do końca. Mam bardzo wrażliwe oczy, wystarczy mały wiaterek, a ja dosłownie płacze i do tego "czarnymi łzami". No chyba, że łzy potraktujemy jako demakijaż oczu, w sumie nikt nie obiecywał, że eyeliner jest łzoodporny.
Niestety eyeliner pozostawia prześwity, czego bardzo nie lubię, jednak dobrze wiem, że jego zadanie polega na wzmocnieniu rzęs, więc mogę mu to wybaczyć.

Przejdźmy w końcu do efektów
Widać różnicę??? Szczerze na zdjęciu widzę minimalną... jednak w rzeczywistości faktycznie moje rzęsy zrobiły się silniejsze i ciemniejsze (mam nadzieję, że po całej 4 tygodniowej kuracji będą widoczne efekty założone przez producenta, o których na pewno Was poinformuje na Instagramie).   

A jak prezentuje się czarny Eyeliner???
Dziewczyny pytania do Was.
Jakie produkty wzmacniające rzęsy polecacie??? 
Miałyście styczność z kosmetykami VIPERA???


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde