Konturowanie ust: Felicea

powiększanie ust

Ach te kobiety, ciągle się malują i stoją przed lustrem i do tego narzekają, że nie mają co sobie ubrać, a szafa się nie zamyka... 
- Tak, tak mówię o sobie. 
Malowanie to punkt 1 w mojej porannej toaletce, a do tego wiecznie narzekam, że nie mam co na siebie włożyć, chociaż mam ogromną szafę, wypełnioną praktycznie moimi szmatkami (nie licząc dwóch półek męża).


Parę tygodni temu było o powiększaniu ust i myślę, że ten temat jest Wam już dobrze znany, ale nie było o konturowaniu ust, dlatego dzisiaj dowiecie się o tym po co i jak konturuje się usta.  

Po co konturować usta? Czy nie wystarczy, że pomaluje je błyszczykiem lub szminką? 

Nie wystarczy! Chcesz błyszczeć? Chcesz by Twoja twarz była widoczna? Podobają Ci się duże usta? To jest moja odpowiedź na Twoje pytania! Oprócz tego konturując usta dajesz lepszą "bazę" pod szminkę. Wówczas szminka nie ściera się tak szybko, jak normalnie. 

Jak prawidłowo konturować usta???

ROBISZ TO ŹLE!!!
Niżej - Wyżej. Usta z jednej strony są wklęsłe, a z drugiej wypukłe. Nie masz wprawy w konturowaniu - poćwicz. Nie wygląda to dobrze gdy Twoje usta są "krzywe". To tak jakby zrobić krzywo kreskę eyelinerem.
powiększanie ust
Powiększanie ust o dwa rozmiary. Masz małe usta i chcesz by były większe, rozumie - znam ten ból. Jednak wyjeżdżanie kredką daleko poza kontur, nie pomoże. Uwierz mi pogorszysz jedynie sprawę.
powiększanie ust
Źle dobrany kolor. Konturówka i szminka zawsze musi być w tym samym lub zbliżonym do siebie kolorze. Jeśli kontur pomalujesz na różowo, a wypełnienie na beżowo, nie będziesz wyglądać korzystnie.
powiększanie ust
ROBISZ TO DOBRZE!!!
Do wykonania konturu ust potrzebujesz konturówkę, szminkę i pędzelek. Jeśli chodzi o konturówkę z całą pewnością, mogę Wam polecić naturalną konturówkę firmy FELICEA. Kredka idealnie podkreśla kształt ust, może również służyć jako baza pod szminkę, przedłużając jej trwałość. Dzięki naturalnym składnikom konturówka zmiękcza, pielęgnuje i wygładza skórę ust. 
powiększanie ust
SPOSÓB DLA OSÓB KTÓRYM SIĘ "TRZĘSIE RĘKA"
powiększanie ust
JEŚLI JEDNAK MASZ JUŻ WPRAWĘ OD PIĘKNYCH UST DZIELĄ CIĘ TYLKO 3 KROKI
Konturówką obrysuj usta, pędzelkiem rozetrzyj kredkę do środka, nałóż szminkę i gotowe.
powiększanie ust
powiększanie ust

powiększanie ust

5 WAŻNYCH INFORMACJI NA TEMAT KONRUROWANIA UST 

1) Kredka jest trwalsza niż szminka
2) Podczas rysowania konturu, nie zapomnij rozetrzeć kredki do wewnątrz
3) Ćwicz rysowanie konturu
4) Nie powiększaj ust kredką o "dwa rozmiary"
5) Staraj się dobierać szminkę i kredkę w podobnym odcieniu.


100% naturalnych składników, bez parabenów.
Felicea to pierwsza polska marka naturalnych kosmetyków do makijażu. 
Kosmetyki felicea stworzono z myślą o świadomych kobietach, które dbając o swoje piękno jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie.
Polecam!!!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde