Celia


Nie wiem jak ja ostatnio nadążam, wszystko na raz.. komunia chrześnicy, praca na pełny etat, ciągłe wyjazdy, a przecież posty same się nie napiszą. Niestety aktualnie mój czas dla Was ogranicza się do max. 2 godzin dziennie. Mam dużo pomysłów, ale brak czasu na realizację, nawet nie mam kiedy zrobić zdjęć. Mam nadzieję, że się to zmieni.

Miłe zaskoczenie od Celia

Nie pamiętam kiedy, ale brałam udział w losowaniu WIELKI TEST KOSMETYKÓW CELIA. Możecie sobie wyobrazić, jaka była moja reakcja na widok kuriera o 7:30, który przyniósł mi paczuszkę z kosmetykami: To dla mnie??? Przecież nic nie zamawiałam. 
Kompletnie nie skojarzyłam, dopiero po dwóch dniach od przesyłki dostałam informację, że zostałam wybrana do testowania kosmetyków firmy CELIA.

Jestem kosmetykową maniaczką, więc przygarniam wszystko co tylko się da!

Nagrodą w konkursie były trzy kosmetyki:
pomadka w kredce CELIA LIPS ON TOP
cień do powiek CELIA STYLE
maskara CELIA DE LUXE

Pomadka w kredce CELIA LIPS ON TOP

Z pomadki jestem chyba najbardziej zadowolona. Odcień otrzymanej pomadki to wyrazista czerwień. Jest ona matowa, co mnie satysfakcjonuje, a do tego idealnie zakrywa usta, nie robiąc prześwitów.
Pomadka umieszczona jest w białym estetycznym opakowaniu, można ją szybko zaaplikować na usta, utrzymuje się przez kilka godzin. Usta po zastosowaniu są nawilżone i miękkie. Zdjęcia z jej zastosowaniem możecie zobaczyć na INSTAGRAMIE.
PLUSY
*trwała i wydajna
*łatwa do aplikowania
*świetnie podkreśla usta 
*estetyczny wygląd i opakowanie
*żywy kolor
*atrakcyjna cena

MINUSY 
Z całą pewnością mogę napisać, że pomadka ich nie posiada!

Cień do powiek CELIA STYLE

Ostatnio dużo kombinuję z makijażem i coraz bardziej to lubię, zastanawiam się nawet nad kursem lub studiami kosmetycznymi, jak się zdecyduję dam Wam znać, myślę, że była by to świetna alternatywa dla mojego bloga. 
Przejdźmy do rzeczy! Cień do powiek również przypadł mi do gustu, może nie aż tak bardzo jak pomadka, ponieważ nie zbyt dobrze czuję się w odcieniach szarości jednak na pewno będę łączyć go z innymi kolorami. Cień Celia Style umieszczony jest w małym eleganckim, podręcznym pudełeczku. Konsystencja w postaci kamienia. Kolor szary, jednak nie za mocno na pigmentowany, aby był widoczny należy nałożyć go kilkakrotnie na powiekę.
PLUSY 
*estetyczny wygląd i opakowanie 
*łatwy do aplikowania
*nie kruszy się
*atrakcyjna cena

MINUSY
*mało na pigmentowany kolor

Maskara CELIA DE LUXE

Kosmetyki ustawiłam w kolejności od najlepszego. Dzień w dzień używam maskar różnych firm, praktycznie codziennie innej, mam nawet kilka ulubionych, niestety maskara Celia De Luxe dostaje u mnie 5 pozycję spośród 7. Najbardziej w niej podoba mi się opakowanie i konsystencja, jednak szczoteczka nie do moich rzęs. Mam bardzo krótkie i rzadkie rzęsy przez co muszę je na maksa pogrubiać i wydłużać, a niestety ta maskara tego nie robi. Jednak idealnie sprawdza się jako pierwsza warstwa i z chęcią z niej korzystam.
PLUSY
*estetyczny wygląd i opakowanie
*łatwa do aplikowania
*mocno czarny kolor
*świetna konsystencja
*atrakcyjna cena

MINUSY
*szczoteczka
*nie pogrubia rzęs
Bardzo dziękuję firmie CELIA za możliwość przetestowania kosmetyków. 
Życzę sobie i Wam więcej takich miłych niespodzianek.   

Miałyście okazję wypróbować ???

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde