Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty
Chodź, chodź pokażę Ci moją pielęgnacyjną walizkę, którą otrzymałam w ramach współpracy od Pure Beauty. To walizka pełna cudownych kosmetyków CeraVe, które doskonale pielęgnują skórę dbając o jej prawidłowe nawilżenie. Idealnie się składa, bo są to kosmetyki, które sprawdzą się podczas wakacyjnych przygód, na które wybieram się już niebawem.

Box Cerave

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty
Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Jak już wspomniałam w boxie CeraVe znalazłam kosmetyki mające na celu prawidłowo nawilżyć skórę, wspierając jej barierę ochronną. Mieści on w sobie pięć świetnych kosmetyków. Poniżej możesz zobaczyć o jakich produktach tutaj mowa.

  • Nawilżająca emulsja;
  • Balsam;
  • Nawilżający olejek do mycia;
  • Mini balsam;
  • Mini emulsja.

Nawilżający się pieniący olejek do mycia, CeraVe

Olejek przeznaczony jest do skóry normalnej, suchej i bardzo suchej. Może być stosowany u  dorosłych, dzieci i niemowląt już od 1 miesiąca życia. W swoim składzie zawiera niezbędne dla zdrowej skóry składniki: ceramidy, kwas hialuronowy, trójglicerydy i skwalan. Jego zadaniem jest przywrócenie skórze pięknego wyglądu, odbudowa bariery i dogłębne nawilżenie. Nawilżający  i pieniący olejek do mycia, CeraVe ma skutecznie usuwać makijaż, przynosić ulgę bez uczucia spięcia. Produkt nie podrażnia, ani nie powoduje zaczerwień. Jest delikatny, a przy tym skuteczny.

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Nawilżająca emulsja, CeraVe

Kolejny produkt wyciągnięty z boxa to nawilżająca emulsja z kwasem hialuronowym dla skóry normalnej, suchej i bardzo suchej. Jej zadaniem jest nawilżenie skóry i odbudowa jej naturalnej bariery ochronnej, a to dzięki zawartości w składzie ceramidów i kwasu hialuronowego. Emulsja ma lekką, nietłustą formułę. Jest delikatna dla skóry oraz zapewnia jej uczucie komfortu.

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Nawilżający balsam, CeraVe

Kolejny przyjemniaczek, czyli nawilżający balsam odbudowujący barierę ochronną skóry, który otrzymałam w dwóch pojemnościach. Zadaniem tego balsamu jest przywrócenie skórze idealnego wyglądu, wygładzenie skóry, odżywienie i dogłębne nawilżenie bez naruszenia bariery ochronnej. Działanie balsamu oparte zostało na cudownych właściwościach ceramidów, kwasu hialuronowego oraz technologii MVE. Balsam nie posiada substancji zapachowy. Jest idealny dla skóry suchej i bardzo suchej. Może być aplikowany zarówno na twarz jak i ciało.

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Nawilżająca emulsja do mycia, CeraVe

Ostatni produkt, czyli miniaturka idealna do walizki nawilżającej emulsji dla skóry normalnej i suchej. Jej zadanie to nawilżenie, wspieranie odbudowy bariery ochronnej twarzy i ciała. Emulsja nie zawiera substancji zapachowych, jest delikatna, nie pozostawia uczucia spięcia. Świetnie radzi sobie z makijażem i innymi zanieczyszczeniami, co udało mi się już wielokrotnie przetestować. To produkt delikatny, ale bardzo skuteczny. Nie podrażnia skóry.

Box Cerave – maksymalne nawilżenie Pure Beauty

Znasz, któryś z tych produktów? Który najbardziej przypadł Ci do gustu?

Do następnego!

@ceravepolska 

#summerupyourbody, #cerave #skicare #bodycare #ceravepoland

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde