Tapety i naklejki na ścianę EUDAJMONIA

 

Tapeta w sypialni? Dlaczego nie? Kiedyś byłam totalnym przeciwnikiem tapet, jakoś źle mi się kojarzyły. Aktualnie uważam że to super opcja, zwłaszcza, że na rynku mamy ich spory wybór. Sama jakiś czas temu zdecydowałam się na to rozwiązanie w sypialni, które wbrew pozorom jest bardzo korzystne. W przypadku zabrudzeń, ścianę z tapetą możesz przemyć gąbką i wodą, w przypadku farby niekoniecznie się to sprawdza.

EUDAJMONIA

To rodzinna manufakturą specjalizującą się w produkcji i projektowaniu niezwykłych tapet i dekoracji ściennych. Kierują się ideą Zero Waste. Ich produkty są estetyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przygoda marki EUDAJMONIA zaczęła się od tworzenia naklejek dla dzieci, następnie stopniowo poszerzała się ich oferta o nowe wzory i produkty. Aktualnie w ich sklepie znajdziesz:

  • tapety,
  • naklejki,
  • plakaty.

Celem EUDAJMONIA jest zapewnienie swoim klientom jak najlepszej obsługi, wysokiej jakości produktów oraz szybkiej realizacji. Warto wspomnieć, że w sklepie Eudajmonia dostawa jest zawsze darmowa.

Produkty Eudajmonia mają za zadanie odmienić pokój w subtelny sposób. Szeroka oferta sklepu i wyróżniające się wzory sprawiają, że każde pomieszczenie nabierze nieguzikowego wyglądu.

Szukasz takiego rozwiązania dla siebie? Odwiedź stronę Eudajmonia.

Do następnego!

*post sponsorowany

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde