Moc ziół produktów Jiva Ayurveda

DEVA Harmony to wyłączny dystrybutor produktów JIVA na rynek europejski, który jest liderem w uzdrawianiu wg Ajurwedy. Medycyna ajurwedyjska głosi iż, sekretem życia w zdrowiu jest odnalezienie równowagi między ciałem, duszą i umysłem.


Moc ziół | DEVA Harmony

Ajurweda to sztuka życia w zdrowiu. Medycyna ajurwedyjska opiera się na naturalnych metodach leczenia wykorzystując do tego celu ziołolecznictwo i zabiegi oczyszczające z toksyn. Regenerujesz organizm, sprawiając, że wraca on do pełni zdrowia. To najstarszy z istniejących systemów leczenia, który zwany jest „medycyną przyszłości”.

Ajurweda to wiedza o życiu, której istotą jest nauka zachowania naturalnej równowagi, pomaga nam zrozumieć siebie oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto Ajurweda ma uświadamiać jak żyć, tak by wykorzystać w pełni swoją wewnętrzną moc.

DEVA Harmony to miejsce, w którym sprzedawane są wyselekcjonowane artykuły Jiva Europe, z czego główny punkt oferty stanowią kosmetyki oraz suplementy ajurwedyjskie Jiva. Znajdziesz tutaj: kosmetyki takie jak: kremy, toniki, maski, produkty do włosów i ciała; suplementy diety (zioła w proszku, herbatki, etc). Ponadto na stronie devaharmony.com/pl możesz umówić się na indywidualną konsultację ajurwedyjską, czy przeczytać wiele ciekawych artykułów związanych z tym tematem.

Jeśli interesuje Cię  temat Ajurwedy to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Do następnego!

*post sponsorowany

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde