Small Wall – komfort dla Twojej firmy

Jakieś plany na zbliżający się dług weekend? My zapewne zdecydujemy się na otwarcie basenu i może jakąś dłuższą przejażdżkę rowerową? W tym roku wpadnie jeszcze kilka takich weekendów, więc warto sobie skorzystać.Dzisiaj natomiast parę słów o systemach Small Wall.

Small Wall, dla Twojej firmy

Omega System to firma, która ma spore doświadczenie na polskim rynku. Ich celem jest kształtowanie nowych trendów systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. W swojej ofercie posiadają ściany: muzealne, akustyczne; stoiska targowe, shop in shop, hale przemysłowe, open office, systemy regałowe czy budki akustyczne.

Wdrożony na rynek system SMALL WALL wyróżnia się na rynku takimi cechami jak: 3 punkty łączenia, całkowity brak prześwitów, prostota montażu oraz wysoka stabilność.

Systemy Small Wall mogą być wykorzystane w przypadku ścian muzealnych, ścian akustycznych, stoisk podziału przestrzeni biurowych, halach przemysłowych, etc.

Small Wall to ścianki, które są ze sobą dobrze zespolone, a więc masz gwarancję, że podczas ich użytkowania nie rozejdą się na boki. Tutaj masz pewność funkcjonalności, solidnej, modułowej konstrukcji jak i nowoczesnych rozwiązań. Atutem Small Wall jest to, że montując je nie ingerujesz w podłogę czy ściany, a złożenie ich jest proste i przyjemne.

Szukasz tego typu rozwiązań? Zajrzyj na stronę small-wall.info.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde