Fenomen arabskich perfum. Czy warto się skusić? | notino.pl

Czy warto kupić Arabskie perfumy ?
Wyrazisty zapach a do tego kadzidlane, drzewne i balsamiczne nuty... Tradycyjne arabskie perfumy bazują na olejkach oraz wodach zapachowych. To najczęściej bardzo specyficzne i intensywne aromaty, które albo pokochasz, albo znienawidzisz. Sama z przyjemnością sięgam po takie mocniejsze i ciężkie zapachy, które doskonale sprawdzają się u mnie podczas chłodniejszych dni.


Luksusowe, arabskie perfumy

Nie bez powodu o arabskich perfumach mówi się, że są pewnym luksusem. To tysiące lat tradycji, składniki o niezwykłej jakości i oryginalne sposoby tworzenia kompozycji zapachowej, co wyróżnia je na tle innych, klasycznych perfum.

Czy warto kupić Arabskie perfumy ?

Arabskie perfumy działają na wyobraźnię. Pikantne, rozgrzewające, intensywne nuty sprawiają, że nie sposób o nich zapomnieć. Mają w sobie coś przyciągającego, niezwykłego i nietypowego. Do najpopularniejszych składników arabskich perfum należą: drewno oud, cynamon, wanilia, pieprz, drzewo sandałowe, mirra czy kadzidło.

Do bestsellerów arabskich perfum można zaliczyć marki: Lattafa i Afnan.

Lattafa

To styl, esencja i bliskość sama w sobie. Marka Lattafa jest określeniem stylu życia, rozpieszcza zmysły kobiet i mężczyzn oraz jest zaspokojeniem dla mody. Zapachy Lattafa są eleganckie i stylowe. O nich nie da się zapomnieć. To producent i dostawca najlepszych perfum w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli marzy Ci się zmysłowa podróż do Dubaju to te perfumy Ci ją zagwarantują.

Fenomen arabskich perfum. Czy warto się skusić? | notino.pl

Afnan

Afnan to nie tylko orientalny charakter, ale i niespotykana dbałość o każdy szczegół. Afnan to marka pochodząca ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która otwiera drzwi do arabskiego świata. Zapachy Afnan oczarują miłośników perfum drzewa oud. To prestiż i intensywna trwałość. Ich kultowy zapach to Afnan 9 PM dla mężczyzn.

Fenomen arabskich perfum. Czy warto się skusić? | notino.pl

Mimo, iż arabskie perfumy nie należą do najtańszych, są warte uwagi. Ich wysoka jakość sprawia, że utrzymują się na skórze bardzo długo, rozpieszczając Twoje zmysły. To doskonały wybór dla osób, które nie boją się mocniejszych, intensywnych zapachów. Sama uważam, że trzeba je poznać bliżej i ocenić.

Bogatą ofertę arabskich perfum znajdziesz tutaj: https://www.notino.pl/orientalne-perfumy/.

A Ty sięgasz po arabskie perfumy?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde