#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry z PURE BEAUTY

pielęgnacja skóry w czterech krokach
Po 5 dniach spędzonych w Albanii, czas na to by zadbać o skórę. Słońce i woda morska są cudowne, jednak wysuszają skórę i włosy. Dlatego warto pamiętać o prawidłowej, świadomej pielęgnacji i tutaj z pomocą przychodzi Pure Beauty i box #SKINSTREAMING.


#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry

#SKINSTREAMING jest to nowy trend w pielęgnacji skóry - to rutyna oparta na świadomej pielęgnacji w 4 krokach takich jak: oczyszczanie, serum, nawilżenie oraz ochrona SPF. Dzięki Pure Beauty mam okazję przetestować cztery kosmetyki, które doskonale sprawdzą się w przypadku tej pielęgnacji.

Nawilżająca emulsja do mycia dla skóry normalnej i suchej, CereVe, czyli krok pierwszy – oczyszczanie. 

Do kroku pierwszego, jakim jest oczyszczanie, Pure Beauty proponuje nawilżającą emulsję do mycia dla skóry normalnej i suchej, CereVe, której działanie oparte zostało na 3 kluczowych ceramidach oraz kwasie hialuronowym. Emulsja ma dokładnie oczyścić skórę, a przy tym ją nawilżać i odbudować barierę ochronną. Skóra ma być wypielęgnowana, a zanieczyszczenia powstałe w ciągu dnia – usunięte.

#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry z PURE BEAUTY

LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM na przebarwienia i zmarszczki, VICHY LABORATOIRES, czyli krok drugi i aplikacja serum.

W kolejnym kroku Pure Beauty poleca zastosowanie LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM na przebarwienia i zmarszczki marki VICHY LABORATOIRES. Działanie serum oparte zostało na 5% niacynamidzie, kwasie gliolowym i witaminie Cg, które przywracają jednolity koloryt skórze oraz redukują zmarszczki i przebarwienia.

#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry z PURE BEAUTY

TOLERIANE SENSITIVE KREM prebiotyczny krem nawilżający, LA ROCHE POSAY, czyli krok trzeci – nawilżanie.

Do prawidłowego nawilżenia skóry użyj TOLERIANE SENSITIVE KREM prebiotycznego kremu nawilżającego marki LA ROCHE POSAY, który świetnie koi i łagodzi podrażnienia oraz bardzo dobrze nawilża skórę pozostawiając ją miłą w dotyku.

#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry z PURE BEAUTY

CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY SPF 50+ lekki fluid przeciw oznakom starzenia, VICHY LABORATOIRES, czyli krok czwarty – ochrona SPF.

Nie zapomnij o czwartym, najważniejszym kroku, czyli ochronie SPF i tutaj Pure Beauty poleca CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY SPF 50+ lekki fluid przeciw oznakom starzenia marki VICHY LABORATOIRES. To produkt o wysokiej skuteczności, zapewniający ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, ma przyjemną formułę i nie pozostawia białych śladów.

#SKINSTREAMING - świadoma pielęgnacja skóry z PURE BEAUTY

To cztery kroki, które zadbają o Twoją skórę i sprawią, że pielęgnacja będzie krótka i przyjemna.

Napisz jak Ci się podoba ten box!

Do następnego!


#SKINSTREAMING #VICHY #LAROCHEPOSAY #CERAVE #FACECARE #SKINCARE #TESTOWANIESPONSOROWANE

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde