Moja lista życzeń ze sklepu BERLOOK

Ręka w góra kto marzy już o takiej prawdziwej, słonecznej wiośnie! Chociaż nie ma co narzekać, w końcu ostatnie dni były piękne, aż chciało się żyć. Oby tak dalej! Znacie mnie już nie od dzisiaj i dobrze wiecie, że jestem ciepłolubna. Temperatury powyżej 30 stopni nie są mi straszne – poproszę takie na co dzień!Z racji, że za niedługo wybieram się w „nieco cieplejsze klimaty”, postanowiłam zrobić mały przegląd stroi kąpielowych ze strony berlook.

Wishlist BERLOOK

Berlook to sklep w którym znajdziesz spory wybór pięknych, nietuzinkowych stroi kąpielowych, narzutek plażowych, ale nie tylko! Ich oferta to również ciekawe sukienki, odzież na co dzień jak i większe wyjścia. Jeśli szukasz niepowtarzalnych stylizacji koniecznie sprawdź ofertę Berlook.

Sama przeglądając ich stronę wpadłam na kilka perełek, które z przyjemnością bym dla siebie zamówiła.

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Jeśli lubisz odsłonić nieco więcej ciała, to oferta dwuczęściowych stroi kąpielowych Cię zachwyci. Sama jestem oczarowana!

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Nie lubisz się odsłaniać? To nie problem bo Berlook w swoim asortymencie ma spory wybór, ciekawych jednoczęściowych kostiumów kąpielowych.

Narzutka plażowa

Świetną opcją są również narzutki plażowe, których nie brakuje na stronie Berlook. Któa wpadła Ci w oko?

  

W sklepie Berlook stworzysz dla siebie niepowtarzalną stylizacją plażową, która na pewno wybije się z tłumu. Sprawdź sama i przygotuj się na lato!

Znasz te sklep?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde