Cyfrowe wideodomofony 5Tech

Dom bezwzględnie powinien być miejscem, w którym każdy z jego mieszkańców będzie czuł się bezpiecznie, w końcu to taki nasz azyl. Dlatego podczas tworzenia swojego „gniazdka” już na samym początku zadbaj o wszelkie zabezpieczenia. Bezpieczny dom to miejsce, w którym nie będziesz czuć zagrożenia.


Bezpieczne drzwi, oświetlenie, kamery, wideodomofon… Co jeszcze byś tutaj dopisał/a, żeby poczuć się bezpiecznie w swoim domu?


Cyfrowe wideodomofony

Technologia z roku na rok idzie do przodu, dzięki czemu mamy coraz to lepsze rozwiązania, które ułatwiają życie. Przykładem mogą być domofony. Jeszcze nie tak dawno temu na kupno domofonu z kamerą nie każdy mógł sobie pozwolić, aktualnie to się zmieniło. Domofony z kamerą są dostępne niemalże wszędzie - grunt by wybrać taki, który będzie sprawnie działał.

Takie domofony z kamerą znajdziesz na stronie https://5tech.pl/ firmie, która specjalizuje się w innowacyjnej elektronice użytkowej i jej praktycznym zastosowaniu. Wideodomofon IP z oferty 5tech wysyła obraz z kamery  na ekran sterujący lub smartfon, dzięki czemu masz bieżący podgląd. Ponadto posiada automatyczne nagrywanie, a także noktowizor, regulację pola widzenia, czy podłączenie do WiFi. To doskonały wybór do domów jednorodzinnych.

Firma 5tech działa od 2014 roku, a więc to już 10 lat od kiedy mogą się pochwalić swoim doświadczeniem w świecie technologii.

Jeśli szukasz domofonu z kamerą do swojego domu, koniecznie do nich zajrzyj.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde