Gablota na klucze - Omega system

 

Omega System jest firmą istniejącą na rynku już od 1991 roku. A więc od ponad 30 lat wspiera klientów w tworzeniu gablot i systemów informacyjnych, bo to właśnie tym się zajmują. Jako firma, może pochwalić się bogatym doświadczeniem i gwarancją satysfakcji.Co znajdziesz w Omega system?

Omega System specjalizuje się w tworzeniu ścianek wystawienniczych, które tworzone są z lekkich aluminiowych profili takich jak: SMART WALL (lekkie - służące do ekspozycji dzieł sztuki, tworzenia tła, zabudowy przestrzeni, czy jako element podziału przestrzeni); ECO Line (doskonałe do małych wnętrz, solidne a przy tym można je składać i bez trudu zmontować, ściany muzealne; MultiQUBE (służą do ekspozycji obrazów, druków i innych przedmiotów, są wielofunkcyjne), ażurowe konstrukcje ekspozycyjne (w kształcie sześcianu i prostopadłościanu); ekrany szklane (do wyboru mobilne lub montowane na stałe, pełnią rolę transparentnej ścianki wystawienniczej); ścianki biurowe (można z nich stworzyć biurowe boksy), parawany, zabudowę stałą, płotki, ścianki reklamowe czy MAGNETIC Line lub WHITEBOARD Line. Dodatkowo firma Omega System tworzy gabloty: na klucze (gabloty.info.pl/tablica-na-klucze/gablota-na-klucze/), informacyjne, na sztandar, czy karty pracownica. To doskonała oferta dla firm, muzeów, szkół i uczelni, które niejednokrotnie potrzebują takich rozwiązać w swoich budynkach.


Poznałeś/aś już firmę Omega System? A może ktoś w Twoim otoczeniu szuka właśnie tego typu produktów? Koniecznie poleć stronę Omega System. Gwarancja jakości i konkurencyjnych cen.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde