Odwiedź małą Japonię!

Ogród japoński Siruwia
W samym sercu Karkonoszy, blisko natury, możesz wypocząć w przepięknym ogrodzie japońskim Siruwia, który mieści się w malowniczej miejscowości Przesieka w pobliżu Karpacza i Szklarskiej Poręby. To miejsce, gdzie spotkasz ciekawy pejzaż z orientalną roślinnością.


Ogród japoński Siruwia

To miejsce pełne urokliwych pejzaży z orientalną roślinnością, zachwycającymi wodospadami, zabytkami i widokami. W ogrodzie znajdziesz kolekcję około 3000 krzewów w ponad 80 odmianach. Przybliżysz sobie kulturę wschodu i spędzisz niesamowity czas z rodziną.  Jeśli jesteś miłośnikiem nietypowych roślin, lubisz spacery w pięknym otoczeniu, chcesz spędzić czas inaczej niż zwykle lub po prostu potrzebujesz się zrelaksować, świetnym pomysłem będzie właśnie wizyta w ogrodzie japońskim.

Mała Japonia oferuje również: ART MUSEUM BONSAI z kolekcją fascynujących drzewek bonsai; najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku, wystawę lalek japońskich czy japońską kawiarnię „Siruwia”. Dla najmłodszych atrakcję w postaci warsztatów origami. Jak widzisz - nie ma nudy!
Brak pomysłu na oryginalny wypad w weekend? Odwiedź małą Japonię!
 

Szczegółowe informacje na temat ogrodu japońskiego Siruwia znajdziesz pod linkiem - malajaponia.pl.

Do następnego!


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde