Depilator Silk-expert Pro 5 Braun – to działa!

Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde
Mocniejszy odrost i szorstka w dotyku skóra, często z podrażnieniami. Tak się dzieje, gdy regularnie sięgamy po maszynkę do golenia. Gładką skórę zyskujesz na kilka godzin, a w rezultacie jedynie wzmacniasz cebulki włosa, które odrastają mocniejsze i twardsze. A tak naprawdę, której kobiecie nie zależy na gładkiej skórze?Najlepszą alternatywą jest wykonanie depilacji laserowej w salonie, która daje gwarancję gładkiej skóry na bardzo długo. Nie każdego jednak stać na tego typu zabiegi lub po prostu nie każdy ma odwagę się ich podjąć. Na szczęście są takie urządzenia jak depilator Silk-expert Pro 5 marki Braun, które pozwala na depilację skóry w domowych zaciszu.

Depilator Silk-expert Pro 5 Braun

Producent gwarantuje Ci rok gładkiej skóry już w zaledwie 3 tygodnie! Śmiała obietnica, ale nie rzucona na wiatr! 

Depilator Silk-expert Pro 5 Braun to urządzenie, które przeznaczone jest do depilacji skóry metodą IPL, czyli za pomocą impulsywnych świateł o różnej długości fal. Impulsy docierają do cebulki włosa, powodując ich uszkodzenie. 

Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde
Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde

Depilator Silk-expert Pro 5 Braun to urządzenie, które może być stosowane do każdej części ciała. Posiada zamienne głowice, regulacje prędkości, podświetlenie depilowanego miejsca, Technologię Skin pro 2.0 (SensoAdapt™) (odczytywanie 80 razy/s kolorytu skóry i automatyczne dostosowanie poziomu intensywności), Filtr UV, 10 poziomów intensywności światła + 2 tryby do skóry wrażliwej. W zestawie znajdziesz też maszynkę damską z wymienną nasadką, a całość zamknięta została w eleganckim etui.

Co ważne, urządzenie może być stosowane w przypadku różnego kolorytu skóry (od jasnego do średnio ciemnego) z włosami w różnych odcieniach (od naturalnego blond po ciemnobrązowy lub czarny).

Zabiegi depilatorem Silk-expert Pro 5 Braun początkowo należy wykonać 4-12 razy w cotygodniowych seriach, później raz na jakiś czas w ramach sesji przypominających.

MOJA OPINIA

Testy depilatora zaczęłam stosunkowo nie dawno i zabrałam się za zniwelowanie włosków pod pachami. Po 3 aplikacjach jestem w stanie stwierdzić, że to działa. Włoski odrastają, ale w znacznie mniejszej ilości i trwa to dłużej niż wcześniej. Coś czuję, że jak wykonam wszystkie serie to efekt będzie wow! Na ta chwilę nie zauważyłam żadnych podrażnień, moja skóra jest bardziej gładka. Mam teraz w planach zająć się nogami i zobaczyć jak mi pójdzie, bo w przeciwieństwie do pach obszar nóg jest znacznie większy. 
 
Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde

Na pewno zastanawiasz się czy depilacja takim urządzeniem boli. Wszystko zależy od tego jakiego nasilenia światła użyjesz. Im mocniejsze tym cieplejszy strumień, dlatego bardzo ważne, aby uważać, żeby nie poparzyć skóry. Sama depilacja, zawłaszcza w przypadku  mniejszych obszarów, przebiega szybko i sprawnie. Jedynie co przeszkadza podczas zabiegu to długi, ciężki kabel, ale można się przyzwyczaić.

Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde
Czy warto kupić depilator IPL? dyedblonde

Urządzenie jest solidnie wykonane, a przy tym jest eleganckie i poręczne. Co istotne, jest banalne proste w obsłudze.

Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z działania depilatora Silk-expert Pro 5 Braun i z czystym sumieniem go polecam, tym bardziej, że sama jestem posiadaczką twardych, mocnych włosków.

Koniecznie napisz w komentarzu co sądzisz o takich urządzeniach i jaka jest Twoja preferowana forma depilacji ciała.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde