Żel do mycia twarzy, APIVITA BLACK DETOX - Pure Beauty HAPPY CARE

 Pure Beauty HAPPY CARE – edycja wrzesień 2023

Czas na krótką recenzje żelu do mycia twarzy APIVITA BLACK DETOX, który znalazłam w boxie kosmetycznym Pure Beauty HAPPY CARE. Recenzją będzie krótka, a to dlatego, że testowałam miniaturkę 15 ml, a więc to były szybkie testy.Żel do mycia twarzy, APIVITA BLACK DETOX

Żel umieszczony został w malutkiej tubce utrzymanej w kolorystyce czarno-białej. Tubka jest podręczna, idealna na wyjazdy i to właśnie podczas mojego ostatniego pobytu w Tokaju miałam okazję przetestować jej zawartość.

W środku tubki mieści się gęsty, czarny jak smoła żel, który pod wpływem kontaktu z wodą bardzo delikatnie się pieni. Podczas jego stosowania wydawało mi się, że jest odrobinę za gęsty, ale po nałożeniu na gąbkę oczyszczającą i wykonaniu masażu, dało się to przeboleć. W jego zapachu można wyczuć nutkę kwiatową, lekko słodką.

Działanie żelu do mycia twarzy, APIVITA BLACK DETOX oparte zostało na: aktywnym węglu, ekstrakcie z propolisu, naparu z dzikiej róży i pantenolu, które skutecznie oczyszczają twarz i oczy nie powodując przy tym wysuszenia. Aktywny węgiel i propolis działają detoksykująco, pantenol pozostawia skórę świeżą, bez dyskomfortu i spięcia, a dzika róża chroni przed zanieczyszczeniami.

Żel bardzo fajnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją świeża i zadbaną. Nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry. Świetnie radzi sobie z  makijażem, jak i zanieczyszczeniami powstałymi w ciągu dnia.

Znasz go?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde