Yves Saint Laurent, pomadka Rouge Pur Couture Pink Tuxedo

Różowa pomadka Yves Saint Laurent - dyedblonde
Soczysta czerwień, neutralne brązy czy może lekkie nude? Który z kolorów lubisz nakładać na swoje usta? U mnie najczęściej pojawia się brąz, ale odcień pomadki Yves Saint Laurent tak mnie sobą zachwycił, że to właśnie on będzie u mnie królować tej jesieni – tak na przekór.


Yves Saint Laurent, pomadka  Rouge Pur Couture

Jesienią zazwyczaj wybieram odcienie brązu i nude, ale nie tym razem! Tej jesieni wybieram kolor Pink Tuxedo i pomadkę Rouge Pur Couture marki Yves Saint Laurent.


To jedna z ładniejszych pomadek jakie miałam okazję używać. Jedwabista gładkość, satynowe wykończenie i ta pigmentacja... Yves Saint Laurent odcień P3 to intensywny róż, który jest idealnym dopełnieniem dziennego i wieczorowego makijażu. Jestem nią oczarowana.

Różowa pomadka Yves Saint Laurent - dyedblonde
Różowa pomadka Yves Saint Laurent - dyedblonde

OPAKOWANIE

Marka Yves Saint Laurent to luksus sam w sobie, zaczynając już od opakowania. Pomadka Rouge Pur Couture mieści się w przepięknym złotym etui z czarnymi akcentami co wygląda niezwykle elegancko. Całość zapakowano w kartonik.

FORMUŁA

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture to jedwabista pomadka o satynowym wykończeniu i świetnej pigmentacji. Już jedno pociągnięcie sprawia, że usta nabierają intensywnego koloru. Luksusowa formuła, sprawia że jej aplikacja to czysta przyjemność. Pomadka nie rozmazuje się, nie wychodzi poza kontur i wytrzymuje do kilku godzin na ustach bez poprawek. To idealne rozwiązanie na co dzień, ale i na większe wyjścia. Pomadka nawilża i chroni usta.

Różowa pomadka Yves Saint Laurent - dyedblonde
Różowa pomadka Yves Saint Laurent - dyedblonde

Odcień P3 Pink Tuxedo

Odcień P3, czyli Pink Tuxedo to intensywny, soczysty róż dla odważnych kobiet. Mnie wręcz zauroczył. To nowatorski kolor, którego nie da się przegapić. Pomadki Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture dostępne są również w innych, pięknych kolorach. Koniecznie musisz je sprawdzić.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture to niezwykle kobieca, zmysłowa pomadka, której nie może zabraknąć w Twojej torebce! Jak Ci się podoba odcień Pink Tuxedo?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde