Pure Beauty #sharewithyourbestie – Dzień Przyjaciela

Serum przeciw niedoskonałościom, Garnier Pure Active
Wiesz, że 30 lipca to międzynarodowy dzień przyjaźni? Sama dowiedziałam się o tym nie tak dawno temu, a to za sprawą Pure Beauty. Już wyjaśniam, jakim sposobem. Jakiś czas temu otrzymałam piękna przesyłkę #sharewithyourbestie, której zawartość przeznaczona była nie tylko dla mnie, ale i dla „my bestie”. Celem marki było podkreślenie tego, jak cenni są przyjaciele oraz możliwość wspólnego odkrycia działania kosmetyków Garnier.


Dzień Przyjaciela #sharewithyourbestie

W dzisiejszym świecie ciężko o prawdziwego przyjaciela. Niestety, ale żyjemy w czasach, w których najważniejsze jest coś osiągnąć, nie patrząc, na to czy robimy, to idąc „po trupach”, czy też nie. Często zapominamy o drugiej osobie i o tym, jak się może czuć. Dlatego jeśli masz obok siebie takiego prawdziwego przyjaciela nie zapominaj o nim, pielęgnuj tą przyjaźń.

Box #sharewithyourbestie jest do tego okazją!

W jego środku znalazłam „czarną” serię kosmetyków Garnier Pure Active, których zadaniem jest walka z niedoskonałościami, przebarwieniami i wyrównanie kolorytu skóry.

Pure Beauty #sharewithyourbestie zawierał:

  • Dwa czarne sera. Jedno dla mnie, drugie dla „my bestie”.
Serum przeciw niedoskonałościom, Garnier Pure Active

Serum przeciw niedoskonałościom, Garnier Pure Active

To pierwsze czarne serum ze skoncentrowaną 4% formułą zawierającą niacynamid + kwasy AHA + kwasy BHA. Jego zadaniem jest złuszczenie, wygładzenie, redukcja niedoskonałości, zwężenie porów, oczyszczenie i zmatowienie skóry. Regularnie stosowane ma sprawić, że skóra będzie nieskazitelnie czysta. Serum ma bardzo fajną, lekką konsystencję w kolorze czarnym, która natychmiastowo wchłania się w skórę, nie pozostawiając lepiącej się warstwy, czy plam. Jest to produkt, który swoim przyjaciółkom poleca 95% wizażanek. Sama podarowałam je mojej bestie :).
 
Oczyszczający płyn micelarny w żelu, Garnier Pure Active

  • Płyn micelarny w żelu.

Oczyszczający płyn micelarny w żelu, Garnier Pure Active

Jest to produkt, którym jestem najbardziej oczarowana. Płyn micelarny w żelu? Takiego jeszcze nie miałam. Jako fanka żelowych formuł, od razu zabrałam się za jego testy. Płyn ma wegańską formułę, a jego działanie oparte zostało na: micelach, węglu i kwasie salicylowym. Zadaniem płynu jest oczyszczenie z wszelkich zanieczyszczeń, zredukowanie niedoskonałości i detoksykacja. To produkt, który skutecznie usuwa zabrudzenia, a ja mogę się cieszyć uczuciem świeżości na skórze. Dla mnie to odkrycie!
Polecam wypróbować.

  • Maseczka w płachcie.

Węglowa maska oczyszczająca na tkaninie z ekstraktem z liści czarnej herbaty, Garnier Pure Active

Ostatni produkt, który znalazłam w boxie to maska w płachcie z ekstraktem z liści czarnej herbaty. Produkt idealnie sprawdzi się wśród osób, których skóra ma skłonności do przetłuszczania się. Jej formuła wzbogacona została o węgiel aktywny i ekstrakt z czarnej herbaty, a jej zadaniem jest dogłębne oczyszczenie, redukcja niedoskonałości, odblokowanie i oczyszczenie porów oraz odświeżenie skóry. To produkt, który działa natychmiastowo, fajny w sytuacjach awaryjnych.

Oczyszczający płyn micelarny w żelu, Garnier Pure Active

Podsumowując:

Zawartość boxa Pure Beauty #sharewithyourbestie sprawiła, że polubiłam się z czarną serią kosmetyków Garnier Pure Active. Jestem pewna, że będę do nich wracać regularnie, zwłaszcza gdy moja skóra ponownie zacznie się przetłuszczać.

Napisz czy poznałaś/eś już kosmetyki Garnier Pure Active.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde