Czym jest Ajurweda?

Ajurweda, medycyna ajurwedyjska

Pierwsze z czym kojarzy Ci się Ajurweda? Mnie od razu na myśl przychodzi ziołolecznictwo, czy medycyna, ale czym tak na prawdę jest Ajurweda?


Ajurweda

Ajurweda, medycyna ajurwedyjska, która opiera się na naturalnych metodach leczenia. W tym celu wykorzystywane jest ziołolecznictwo i zabiegi oczyszczające z toksyn. Dzięki temu regenerujesz swój organizm, sprawiając, że wraca on do pełni zdrowia. To najstarszy z istniejących systemów leczenia, który zwany jest „medycyną przyszłości”.

Ajurweda jest to wiedza o życiu, której istotą jest nauka zachowania naturalnej równowagi, pomaga nam zrozumieć siebie oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto Ajurweda ma uświadamiać jak żyć, tak by wykorzystać w pełni swoją wewnętrzną moc.

Indyjscy lekarze oraz naukowcy przez setki lat badali ludzkie ciało oraz umysł, opracowując przy tym metody prowadzące do utrzymania ich równowagi przygotowując diety, zioła, masaże i terapie olejowe. Aktualnie jest to wiedza rozpowszechniona na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością.

Jeśli jesteś w zainteresowana/y szczegółowymi informacjami na temat Ajurwedy, odsyłam Cię na stronę devaharmony.com, gdzie nie tylko dowiesz się znacznie więcej, ale i znajdziesz Ajurwedyjski niezbędnik na zdrowe lato, jak i inne produkty, z którymi odkryjesz prawdziwą moc ziół znajdując przy tym wewnętrzną harmonię.

Według medycyny ajurwedyjskiej sekretem życia jest równowaga.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde