Przenośny mini klimatyzator Aromatly – ochłoda w upalne dni

Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!
W końcu zaczęła się piękna pogoda. Już myślałam, że nigdy to nie nadejdzie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to wyglądało, tak jak zwykle, czyli w tygodniu upały, w weekend ochłodzenie i deszcz.

 

Skoro o upałach mowa, to mam coś, co pomoże Ci je przetrwać – przenośny mini klimatyzator od Aromatly.
 

Przenośny mini klimatyzator Aromatly

Aromatly to marka, której celem jest dostarczenie do Twojego domy wysokiej jakości produktów do aromaterapii poprawiających samopoczucie i zdrowie. W ich ofercie znajdziesz: kadzidła, dyfuzory, olejki eteryczne, a teraz także mini klimatyzator.

Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!
Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!

Koniecznie sprawdź moje wcześniejsze posty i zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie dyfuzora Aromatly.


Zalety mini klimatyzatora Aromatly

Przenośny mini klimatyzator Aromatly to niewielkie urządzenie, które sprawi, że przetrwanie upalnych letnich dni będzie dla Ciebie znacznie łatwiejsze.

Zaletą mini klimatyzatora Aromatly jest system chłodzenia oraz nebularizator, który oprócz chłodzenia dba o nawilżanie powietrza, dzięki czemu ułatwia oddychanie i nawilżenie dróg oddechowych. Klimatyzator posiada 3 tryby chłodzenia i jest bardzo lekki, dlatego przenoszenie go między pomieszczeniami to żaden problem. Jego atutem jest również banalna obsługa.

Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!

Przenośny mini klimatyzator Aromatly jest zasilany kablem USB, posiada 7 trybów oświetlenia, co pięknie prezentuje się nocą. Bardzo fajną opcją jest również możliwość wlania do środka kilku kropel olejków eterycznych, dzięki czemu w pomieszczeniu będzie dodatkowo uwalniał się piękny zapach, który pozytywnie wpływa na samopoczucie.


Jak to działa?

Na spodzie urządzenia znajduje się pojemnik na wodę, którego uzupełniamy poprzez otwierany wlew. Woda oczywiście powinna być schłodzona. Następnym krokiem jest podpięcie go do kabla zasilającego i uruchomienie za pomocą przycisku ON/OFF. Na panelu znajdziemy dodatkowo przyciski odpowiadające za zmianę mocy chłodzenia, rozpylanie pary wodnej oraz zmiany koloru podświetlenia led.

Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!
Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!

Po włączeniu klimatyzatora niemalże natychmiastowo (poprzez kratki znajdujące się z przodu) wydobywa się z niego chłodne powietrze. To niesamowite, że takie małe urządzenie potrafi tak skutecznie chłodzić. Doskonała opcja podczas pracy przy komputerze. Połóż klimatyzator obok komputera, skieruj go leciutko w Twoją stronę i ciesz się chłodnym powietrzem.
 

Przenośny klimatyzator to rewelacyjna opcja zarówno do użytkowania w domu, jak i pracy. Klimatyzator przychodzi do nas zapakowany w eleganckim pudełku, który doskonale nadaje się na
prezent.

Przenośny klimatyzator Aromatly - kod rabatowy!

Koniecznie zajrzyj na stronę Aromatly i sprawdź ich ofertę. Może wpadnie Ci coś w oko. Pssyyt –  aktualnie mają darmową wysyłkę, a z kodem BLOG15, otrzymasz 15% rabatu na produkty w sklepie Aromatly (oferta działa stale z wyłączeniem akcji promocyjnych). 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde