Kancelaria Radców Prawnych

Ptak & Wspólnicy: Upadłość Konsumencka, Jak Ogłosić Upadłość Konsumencką  Osoby Fizycznej

Dzień Dobry w ten słoneczny dzień. Mam nadzieję, że energia dopisuje i jesteś pełna/y optymizmu. Mnie słońce zawsze pozytywnie nastraja i sprawia, że bardziej się uśmiecham.  Oby tak dalej! Do rozpoczęcia lata został już niecały miesiąc, a więc mam nadzieję, że ciepłych dni będzie jeszcze więcej!
Dzisiaj kilka słów o działaniu kancelarii Ptak & wspólnicy. Może akurat szukasz porady prawnej i nie wiesz od czego się zabrać?

Ptak & wspólnicy

Ptak & wspólnicy  i-kancelaria.pl to kancelaria prawna, która jest wyspecjalizowana w prowadzeniu kompleksowo spraw z zakresu: postępowania sądowego (rozwód, uzyskanie spadku, podział majątku), postępowania odszkodowawczego, upadłości konsumenckiej, analizy prawne, prawno-ekonomiczne, postępowania w sprawach gospodarczych. To kancelaria, która może pochwalić się sporym doświadczeniem, ciągłym pogłębianiem wiedzy z zakresu prawa krajowego i zagranicznego.


  • Klient indywidualny może liczyć na doradztwo w zakresie: rozwodu, rozwodu z orzeczeniem o winie, rozwodu z obcokrajowcem w Polsce, dziedziczenia ustawowego, sporządzenia testamentu, spadku, podziału majątku, upadłości transgranicznej, pozbawienia władzy rodzicielskiej, opiniowania umów, odstąpienia od umowy, prywatnego aktu oskarżenia czy pomocy dla frankowiczów.
  • Klient biznesowy znajdzie u nich pomoc w zakresie: obsługi prawnej firm, zakładaniu i rejestrowaniu spółek, przekształcenia: spółki, spółki cywilnej, jednoosobowej działalności, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej, spółki komandytowej, spółki akcyjnej, spółki partnerskiej, oddłużania/postępowania układowego, ogłoszenia upadłości firmy, doradztwa podatkowego i pomocy, opinii prawnej. 


Kancelaria Ptak & wspólnicy znajduje się we Wrocławiu na ulicy Halickiej. Można kontaktować się z nimi zarówno osobiście, telefonicznie, jak i droga mailową. 

Do następnego!  

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde