Produkty podróżne – co spakować do walizki podręcznej

Produkty podróżne – co spakować do walizki podręcznej
Kocham podróże i gdyby tylko było, to takie proste, mogłabym z nich żyć. Jest jednak jedna mała, maluteńka czynność, której nie znoszę przy wyjazdach – pakowanie. Zawsze spędza mi to sen z powiek. Mimo częstych wyjazdów, niestety dalej mnie to stresuje.


Produkty podróżne

Moim sposobem na redukcje stresu przy pakowaniu jest stworzenie listy potrzebnych rzeczy i trzymanie się jej. Jeśli, podobnie jak ja masz taki problem, zostawię Ci małą ściągawkę. W dzisiejszym poście zajmę się walizką podręczną.


Co spakować do walizki podręcznej?

W zależności od linii lotniczych, walizka podręczna będzie mieć różne rozmiary. Może Ci się udać, że zmieścić w niej rzeczy na cały pobyt, a może być tak, że włożysz do niej tylko kilka drobiazgów. Jeśli tak się stanie, przemyśl na spokojnie, co jest Twoim must have - co musisz mieć pod ręką.

Leki, chusteczki odświeżające, perfumetka czy coś do jedzenia.

Do bagażu podręcznego pakujemy te rzeczy, które zaspokoją nasze potrzeby podczas całego lotu. W moim przypadku są to: tabletki przeciwbólowe, krem do rąk, chusteczki odświeżające, chusteczki higieniczne. Jeśli lot ma trwać dłużej – również krem do twarzy, niewielka perfumetka oraz co ważne opaska na oczy – bez niej ani rusz i tutaj pokażę Ci, gdzie taką opaskę znajdziesz.


Opaska na oczy, jaką wybrać?

Opaska na oczy może uprzyjemnić Ci lot, zwłaszcza gdy planowany jest on wciągu dnia i masz problem z zaśnięciem. Taka opaska nie przepuszcza światła, zapewnia komfort i odpoczynek dla oczu, eliminuje rozpraszające Cię czynniki, dzięki czemu szybciej zasypiasz, pozwala Ci się zregenerować  i co ważne - poprawia się Twoja jakość snu.

Aby opaska na oczy sprawdzała się jak najlepiej, wybierz swój ulubiony materiał, z której będzie wykonana. Do wyboru: satyna, jedwab, bawełna, a nawet materiał pluszowy.

Produkty podróżne – co spakować do walizki podręcznej

  • Satynowa maska będzie idealna dla wrażliwej skóry oczu. Delikatna, nie tworzy podrażnień i świetnie przylega do skóry.
  • Jedwabna maska sprawdzi się latem (ochłodzi) i zimą (ogrzeje). Jedwabny materiał jest idealny wśród osób z problematyczną skórą.
  • Bawełniana maska jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale sprawi, że komfort Twojego snu mocno się poprawi.
  • Maska z pluszowego materiału - urocza i bardzo wygodna. Sprawdzi się i dla dzieci i dla dorosłych.

Opaski na oczy znajdziesz w perfumerii notino, gdzie wybór jest spory.

Oczywiście z opasek na oczy można korzystać również w domu. Świetnie sprawdzą się wtedy, gdy słońce lubi zaglądać rano przez okna sypialni.

Produkty podróżne – co spakować do walizki podręcznej

Produkty podróżne – co spakować do walizki podręcznej

Podsumowując. Do walizki podręcznej pakujemy niezbędne rzeczy, takie jak leki, coś do odświeżenia, jedzenie, książkę, krzyżówkę, opaskę na oczy, krem do rąk. Jeśli jednak Twój bagaż podręczny jest nieco większy i zamierzasz tylko z nim wyruszyć w podróż, spakuj ciuchy, buty, potrzebne kosmetyki, itp. Pamiętaj, jednak, by nie przekroczyć limitu!

Koniecznie napisz w komentarzu co Ty pakujesz do bagażu podręcznego.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde