Remont w sypialni – zmieniłam swój kosmetyczny kącik

Sypialna w stylu boho
Jeśli jesteś na bieżąco z moimi postami, niejednokrotnie na moich zdjęciach mogłaś/eś zobaczyć mój „kosmetyczny kącik”, w którym najczęściej wykonuję swój makijaż i trzymam większość kosmetyków. Do tej pory toaletka, którą miałam i szafki mieszczące się obok były wystarczające. Ostatnio jednak stwierdziłam, że potrzebuję małych zmian. Sprzedałam poprzednią toaletkę i szafeczki, a w zamian umieściłam nowe.


Odnowiłam kosmetyczny kącik

Wiosna nastroiła mnie do zmian w sypialni. Zaczęliśmy od odświeżenia ścian oraz naklejenia tapety. Kolejnym krokiem było odnowienie mojego kosmetycznego kącika. Jak już wspomniałam pozbyłam się „starych” mebli, a w zamian za nie wstawiliśmy większą toaletkę, w której udało mi się zmieścić większość kosmetyków do makijażu. Dodatkowo, zamiast dwóch małych szafeczek postawiliśmy jedną większą, do której wymieniałam standardowe uchwyty na gałki w stylu boho. Stojące lustro (https://lustromat.pl) przestawiliśmy obok łóżka, a na jego miejscu znalazł się kwiatek doniczkowy. Nad toaletką zawiesiliśmy lustro, również w stylu boho. Taboret zmieniłam na krzesło ratanowe, na które narzuciłam koc dla dekoracji.

Sypialna w stylu boho
Sypialna w stylu boho
Sypialna w stylu boho

Kącik jest nie tylko odświeżony, ale też bardziej praktyczny i uporządkowany. W końcu większość kosmetyków mam w jednym miejscu, na czym najbardziej mi zależało.

Łóżko i jego otoczenia jest jeszcze w fazie "remontu". Do tej pory udało się nam zmienić jego tapicerkę. Jeszcze tylko wymiana zagłówka i dodatki w stylu boho: pościel, narzuta, poduszki. Końcowy etap to delikatne zmiany na ścianie z obrazami.

Jak Ci się podoba efekt, który uzyskaliśmy do tej pory? Ja jestem bardzo zadowolona.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde