Fotograf ślubny FotoKuszynski

 buty ślubne

W tym roku, a dokładnie 30 kwietnia, będziemy obchodzić już 8 rocznicę ślubu. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Zanim się obejrzymy stuknie nam 10 lat - czas biegnie jak szalony. Przez ten czas mieliśmy sporo wzlotów i upadków, ale zawsze trzymaliśmy się razem i mam nadzieję, że to się nie zmieni.Pamiętam jak dziś przygotowania do ślubu. Organizację sali weselnej, kamerzysty, fotografa, kupno sukni ślubnej, szukanie dodatków etc. Ciężki orzech do zgryzienia, a jednocześnie sporo ekscytacji – fajnie było! Choć patrząc z perspektywy czasu, teraz urządziła bym bardziej kameralną uroczystość, nie mniej jednak niczego nie żałuję.

Fotograf ślubny

Organizując ślub musisz zastanowić się czego tak na prawdę chcesz. W zasadzie wszystko zależy od Ciebie - czy ma być to mała zabawa czy huczna impreza. Na pewno jednak będziesz chcieć, aby ten dzień został uchwycony przez fotografa.

Jeśli jesteś w trakcie ślubnych przygotowań, zajrzyj do Dominika na stronę  https://www.fotokuszynski.com/. Oferuję on trzy dogodne pakiety, z których możesz skorzystać: startowy, rozbudowany i wypasiony.

Pakiet startowy obejmuje: 8 godzin fotografowania, 300 zdjęć po obróbce, zdjęcia z przygotowań, reportaż w kościele/USC, zdjęcia na sali, galerię internetową, wizytówki z hasłem dla gości, sesję w plenerze w dniu wesela oraz zwykły pendrive.

Pakiet rozbudowany obejmuje: 10 godzin fotografowania, 400 zdjęć po obróbce, zdjęcia z przygotowań, reportaż w kościele/USC, zdjęcia na sali, galerię internetową, wizytówki z hasłem dla gości, sesję w plenerze w dniu wesela, pudełko z USB oraz wynajem aparatu Polaroid.

Sesja wypasiona obejmuje: 12 godzin fotografowania, 500 zdjęć po obróbce, zdjęcia z przygotowań, reportaż w kościele/USC, zdjęcia na sali, galerię internetową, wizytówki z hasłem dla gości, sesję w plenerze w dniu wesela, pudełko z USB, wynajem aparatu Polaroid, plener ślubny w innym dniu, sesję narzeczeńską, fotoksiążkę 20x25 cm.

FotoKuszynski działa głównie na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz w Warszawie i okolicach.

Chcesz zapoznać się bliżej z ofertą? Koniecznie zajrzyj na stronę FotoKuszynski. Może fotografia Dominika przypadnie Ci do gustu i będziesz chciał/a żeby to właśnie on uwiecznił ten wyjątkowy dzień.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde