Siatki zabezpieczające – Strumin

Dzisiaj kilka słów o firmie Strumin. Jeśli szukasz eksperta w dziedzinie urządzeń budowlanych i konstrukcji stalowych, zachęcam do odwiedzenia strony strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/siatki-zabezpieczajace/.

Strumin

Strumin to firma, która może pochwalić się innowacyjnością, dbałością, bezpieczeństwem i profesjonalizmem. To największy w Polsce producent podestów rozładunkowych, wykonanych solidne i łatwych w transporcie. Ich oferta to również systemy asekuracji, które gwarantują bezpieczeństwo prac na wysokościach. Strumin dysponuje własnym zapleczem maszynowym, dzięki czemu ich koszty końcowe są niższe niż u innych firm.

Strumin w swojej ofercie posiada również Siatki LiteMESH, które przeznaczone są do zabezpieczenia zewnętrznych krawędzi budynków, zabezpieczania prac na niższych poziomach oraz zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych. Siatka ma za zadanie wyłapać spadające przedmioty, chroniąc wszystko, co znajduje się poniżej. Dzięki siatkom LiteMESH szybko i sprawnie zabezpieczysz plac budowy.

Ponadto, na stronie Strumin znajdziesz: kontenery – muldy samowyładowcze, szubienice, pergole, wiaty, altany, elementy stalowe, kosze transportowe, skrzynie budowlane itp. Szukasz takich tych rzeczy? Zajrzyj na Strumin.pl.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde